folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Google Chrome Şifrelerini Toplu Değiştiren Script

Google Chrome Şifrelerini Toplu Değiştiren Script

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar, umarım iyisinizdir. Benim google chrome'daki şifreleri toplu olarak otomatik değiştirecek script arıyorum. Amacım ihlal olmuş şifreleri ve bence diğer şifreler bağlantılı olabileceği için bütün şifreleri değiştirmek istiyorum.

Sevgiler.

Dark_Lord tarafından 05/May/22 22:19 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

abü yanlış anlamadıysam öyle bişey mümkün değil; chrome da değiştirmek bir şey ifade etmiyor çünkü sitelere girip tek tek değiştirmen lazım. 

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

1000'den fazla şifre var. 90 tanesi leak olmuş, baktım öyle önemli sayılabilecekleri elle değiştirdim geçtim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı

Selamlar, umarım iyisinizdir. Benim google chrome'daki şifreleri toplu olarak otomatik değiştirecek script arıyorum. Amacım ihlal olmuş şifreleri ve bence diğer şifreler bağlantılı olabileceği için bütün şifreleri değiştirmek istiyorum.

Sevgiler.

chrome da değiştirmen bir halta yaramaz ki hocam,önemli olan web sitelerindeki databaseye işlemek onları, bunun için arkaplanda  useragent çalıştırman lazım.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Googlebu durumla iligli çalışma başlattı ama hangi scriptleri destekleyecek bilmiyorum

Google'dan Milyonlarca Android Kullanıcısını Kurtaracak Güncelleme: Çalınan Şifreler Otomatik Yenilenecek!

http://www.webtekno.com/google-asistan-calinan-sifreler-otomatik-yenilenecek-h123394.html

KaptaN tarafından 06/May/22 00:00 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

google asistanın şifreleri otomatik değiştirmesi olayı sağlıklı çalışırsa bayağı iyiymiş.

zaten diğer türlü yazacağınız bot siteye girecekte eski şifreyi girecekte yenileyip chrome a işleyecekte bayağı sıkıntılı olurdu.

bakalım asistan nasıl çözecek bu sorunu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

google asistanın şifreleri otomatik değiştirmesi olayı sağlıklı çalışırsa bayağı iyiymiş.

zaten diğer türlü yazacağınız bot siteye girecekte eski şifreyi girecekte yenileyip chrome a işleyecekte bayağı sıkıntılı olurdu.

bakalım asistan nasıl çözecek bu sorunu

Özel yazım scriptler dışında genelinin yapısı formatı aynı zaten mesela tbt için olmayabilir ama r10 vbullentin mesela o olur gibime geldi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanoonline
    kanoonline's avatar
    Erkek

her sitenin şifre değiştirme sayfası farklı olduğu için toplu işlem yapacak birşey bulabileceğini zannetmiyorum.

google chrome sadece uyarıyor. değişleri sitelere tek tek girip yapman lazım.

Toplam Hit: 2301 Toplam Mesaj: 8
chrome şifreler