Google Domain Ban Hk Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek

Domain googleda banlanmis gorunuyornhenuz yeni aldim, bu sebepten indexte almiyor ban sorunu icin googleda da arattim fakat elle tutulur birsey bulamadim varmidir daha once basina gelen veya cozumunu bilen

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    tajdin bunu yazdı

Domain googleda banlanmis gorunuyornhenuz yeni aldim, bu sebepten indexte almiyor ban sorunu icin googleda da arattim fakat elle tutulur birsey bulamadim varmidir daha once basina gelen veya cozumunu bilen

Wm tools kaydet. Botları manuel çağır.

Biraz zaman alır ama toparlar.

Google'a mail atarsın sonrasında.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Şöyle bişey duydum ama emin değilim eğer domaini yeni aldıysan faturasıyla birlikte başvuruyosun durumu açıklıyosun kaldırıyolar.

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

domaini yeni aldığına dair mail at.

ne zaman dönüş yaparlar orası bilinmez.

banlı domain alınır mı :D

neverland tarafından 12/Ağu/21 09:08 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı

domaini yeni aldığına dair mail at.

ne zaman dönüş yaparlar orası bilinmez.

banlı domain alınır mı :D

sorma ya dezgeye geldik :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

domaini at bakayım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

domainin banlı olduğunu nasıl anladın hocam? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

domainin banlı olduğunu nasıl anladın hocam? 

site index almıyordu az bi bakındım google da sonra r10 da kontrol edebiliyormuşuz https://analiz.r10.net/google-ban-kontrolu şuradan kontrol edebilirsin hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

bir arkadaşımızın da başına gelmişti. Hem türkiyede ki btk dan, hemde google dan banlı idi domain. btk'ya fatura ile başvurdu. Google webmastertools'a eklediğinde uyari vermiş orada sorun çöz bölümünde bu sorunun haksiz yere oldugunu düşünüyorsaniz diye bir form cikiyormuş. Orada domaini yeni aldim seçeneğini seçip 2-3 soru yanıtlıyormuşsun. 1 ay sonra dönüyorlarmış ban kalktı.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

bir arkadaşımızın da başına gelmişti. Hem türkiyede ki btk dan, hemde google dan banlı idi domain. btk'ya fatura ile başvurdu. Google webmastertools'a eklediğinde uyari vermiş orada sorun çöz bölümünde bu sorunun haksiz yere oldugunu düşünüyorsaniz diye bir form cikiyormuş. Orada domaini yeni aldim seçeneğini seçip 2-3 soru yanıtlıyormuşsun. 1 ay sonra dönüyorlarmış ban kalktı.

Search Consolde bahsettiğiniz yeri bulamadım hocam geri bildirim gönder kısmı var oraya da tıkladığımda böyle bir hata alıyorum

edit görsel : https://prnt.sc/1nuyra9

tajdin tarafından 13/Ağu/21 10:18 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tajdin
    tajdin's avatar
    Erkek
    x
    tajdin tarafından 13/Ağu/21 10:16 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 884 Toplam Mesaj: 11
google domain ban