folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google Drive Ödeme İle İlgili Soru + Bulut Sistemi Tavsiyesi

Google Drive Ödeme İle İlgili Soru + Bulut Sistemi Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Merhabalar, Apple ekosisteminde olsamda daha önce hiç Icloud kullanmadım, Icloud daha çok senkranizasyon sistemi olduğu için bana uymuyor, zart zurt herşeyi yedeklelip telefondan silince heryerden silinmesii bana göre değil. Ancak yine de sizlere de sormak istiyorumi hangi bulut sisteminin tavsiye edersiniz.

Ayrıca google drive ödemesiyle ilgili anlamadığım bir durum var. 1. mesela yıllık 100gb aldığımda ilk 3 ay 9tl sonrasında 99tl/yıl demiş, yani yıllık toplam 99tl çekiyor ama ilk 3 ayı 9 tl olduğundan indirimli manasında mı yoksa  ilk 3 ay için 9 tl çekiyoruz sonra 12 aylık 99tl mi çekiyor.

2.si ben 2tb lik 500tl ye alırsam sonradan plan değiştir yapıp 100gb a indiğimde  sürem 5 yıla otamatik artar mı yoksa değiştiremezmiyim?

erebos tarafından 11/Mar/24 12:50 tarihinde düzenlenmiştir

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek

hocam 2. sorun ile alakalı cevap evet bir zamanlar oluyormuş çokta yapan olmuş o yöntemle üyelik uzatan ama google daha sonra kapatmış o olayı.

https://forum.donanimhaber.com/google-one-yillik-uyelik-alma-yontemi--155773381-18

ben googlenden 2 tb aldım 38tlçekti bu sorunun cevabınıda 2 ay sonra söyleyebilirim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    Kahramann bunu yazdı

hocam 2. sorun ile alakalı cevap evet bir zamanlar oluyormuş çokta yapan olmuş o yöntemle üyelik uzatan ama google daha sonra kapatmış o olayı.

https://forum.donanimhaber.com/google-one-yillik-uyelik-alma-yontemi--155773381-18

ben googlenden 2 tb aldım 38tlçekti bu sorunun cevabınıda 2 ay sonra söyleyebilirim

38 tl çektiyse diğer seçenek gibi, ama ilk seçenek te hesaba uyuyo, yani mesela aylık 10 tl ama ilk 3 ay 9.99 sa yıllık 99.99 a denk geliyor ve yanında da 99.99 diyor.r

dataların silinmesi gibi bir durum söz konusu mu acaba ekşide çok şikayet var

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı
    Kahramann bunu yazdı

38 tl çektiyse diğer seçenek gibi, ama ilk seçenek te hesaba uyuyo, yani mesela aylık 10 tl ama ilk 3 ay 9.99 sa yıllık 99.99 a denk geliyor ve yanında da 99.99 diyor.r

dataların silinmesi gibi bir durum söz konusu mu acaba ekşide çok şikayet var

4 seneye yakın olan bi drive hesabı var veri silinmesi durumu yaşanmadı. ve bu hesabı (2tb) artık abonelikten çıkarttık. hesap 1 ayı geçik süredir premiumdan düştü içindeki 1.25 tb veri daha silinmedi ne zaman silinecek ben de merakla bekliyorum. silindiği zaman unutmazsan onuda yazarım bilgi olarak kalsın diye.

Toplam Hit: 296 Toplam Mesaj: 4
icloud google drive bulut depolama