folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google HARİTA Güncellemesi İÇİN Sizi Kesinlikle Aramaz.

Google HARİTA Güncellemesi İÇİN Sizi Kesinlikle Aramaz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu konuyu buraya açma sebebim google amca indexlesinde gariban küçük esnafımız daha fazla dolandırılmasın diyedir.

Google'den arıyorum google güncellemeniz var haritanızı şöyle çıkarıcaz böyle uçurucaz en iyi siz olacaksınız heryerde var olacaksınız gibi terimler ile GOOGLE sizi kesinlikle ARAMAZ. ! 

Google türkiyedeki esnafı neden muhatap alsın.

Haritanızı açtınız ertesi gün birden fazla sansar sizi arayacaktır. Bunlar googlenin kötü niyetli PARTNERleri aslında milletin numarasını alt sansarlara servis ediyorlar.

DanqerLine tarafından 07/Oca/21 09:32 tarihinde düzenlenmiştir

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Bunları nereye şikayet edebiliriz. Boku çıktı artık tuvalette oluyorum bazen müşteri arıyor diye koşa koşa çıkıyorum. Direkt konuşmuyorlar da konuşsalar fena söveceğim. Telefon kapanıyor çoğu zaman.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

beni herzaman arıyorlarlar en son şirketiniz googledan silinecektir dedi

sil dedim yapabiliyorsan sil dedim lan sizmi kayıt ettinizki siz sileceksiniz dedim

tamam efendim siliyoruz dedi 6 ay oldu hala silecekler :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Ben ana bacı kayıyorum. Rahatlıyorum. Bi gün bi ticket açmışım adwords ile ilgili, bi irlanda numarası, açtım telefonu 

Google'dan arıyorum dedi. Seni amına kodumun götten çıkması sen küfür yemekten bıkmadın mı lan dedim.

Anlamadım? Falan filan için ticket açmışsınız diye diyince çok utanmıştım.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Hemen güncelliyorum efendim, yıllık 120 tl bir ödemeniz çıkıyor efendim. geçen sene de çalışmışısız zaten efendim, süreniz bitiyor diye aradım.

aaa öyle mi? geçen seneki faturayı bir gönderebilir misiniz diyorum. kapanıyor, tekrar aranmıyor :D

--

ama yandex haritalar arıyorlar arada güncellemek için. ona dikkat edin. gelen arama gerçek. teyit edip teşekkürler diyip kapatıyor. para falan dolandırma olayı yok.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Benide bi kaç kere aradılar o sırada  işim vardı o sırılarda sosyal medyacı almıştık bende diyordum herhalde o yüklenince ondan aradılar dedim içimden sonra yine boş bulundum başka zaman aradılar bu saydı saydı yok şunu yapıcaz yok bunu yapıcaz yok wp ye resim gönderin filan dediler bende tamam birazdan arayın dedim araştırdım biraz baktım tokatcı bir daha aradıklarında siktir efendim dedim kibar o oldu aramaları,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

temiz para kaldiriyorlar ayrica fatura kesipde gonderenler bile var :)) bizim halk 19 yildir neyse...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

İşletmemi onaylatırken üst üste posta doğrulaması istediğimden sistem bayağı karışmıştı. Bende destek ekibine mail falan attım meet uygulamasıydı sanırım bunun üzerinden türk destek ekibi iletişime geçip ofisi kameramla canlı görüp işletmeyi onayladı. Bu bariz gerçekti. 

Ama bunun haricinde arama almadım, alırsam siktim analarını şimdi öğrendiğim iyi oldu. 

EricNorthman tarafından 07/Oca/21 12:32 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
Toplam Hit: 1178 Toplam Mesaj: 8
google