folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google Haritalar Doğrulama Kodu Gelmemesi Sorunu

Google Haritalar Doğrulama Kodu Gelmemesi Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar Kars-Sarıkamış'ta öğretmen olarak görev yapmaktayım. 

Kendimin ve eşimin okulunun adına çooook önceden google haritalarda konum bilgileri oluşturulmuş. Bu bilgiler malesef eksik ya da yanlış. Hesapları kimin açtığını da bilmediğimiz için gmail adreslerini şifrelerinin bilmiyoruz.  Ben bu hesapları yönetmek için sahiplik istedim 14 gün içinde gelecek dedi. 3 defa 14 gün doldu ama kod gelmedi, bende bu konumlar için kapalıdır bildirimi yaptım. Daha sonra yeniden konum [yeni konum oluşturma nedenim yeni konum olunca  kodun geleceğini masumca düşünmemdi :(  ] oluşturdum. Bu oluşturduğum konumlar içinde 14 gün doldu tekrar istedim doğrulama kodunu. İkinci defa istediğim kod için geçen süre 14gün olmak üzere. sanırım 3. defa kod isteyeceğim ... :(

Daha önce 3-4yıl evvel Antalya-Manavgat'taki amcam gilin işletmesini yönetmek için kod istemiştim hemen bir haftada gelmişti kodu içeren zarf.

Şimdi ben bu kodu-zarfı almak için nereye nasıl başvuruda bulunabilirim?  

Bu zarf Sarıkamış'a neden gelmedi ki?  Googlenin bölge ayrımı vs birşey var mı?

bilgisi olan varsa yorum yaparsa, beni bilgilendirirse mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

daha önceden ben de almıştım ama 2 yıldır bana da gelmedi yeni konumlar için.

Balıkesirdeyim. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

şehir ismi gecen konumlarda artık posta ve onay kabul edilmiyor bilginiz olsun.

Örnek: İstanbul Bilgisayar Servisi, Şişli Vinç Kiralama vb. gibi..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

şehir ismi gecen konumlarda artık posta ve onay kabul edilmiyor bilginiz olsun.

Örnek: İstanbul Bilgisayar Servisi, Şişli Vinç Kiralama vb. gibi..

Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu - Zübeyde Hanım Anaokulu

Sabit Telefon var birisinde onda da posta gönderimi yapıyor.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Budaraki yönlendirme ile google ye yazdım umarım iletişime geçerler benimle

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

bilgileri özelden atarmısın bir deneme yapalım

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Çokta şey yapma hocam Google benim işletmem de artık kullanılmayacak sanırım. Google geçen mail atıyordu herkese

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    xursi bunu yazdı

Çokta şey yapma hocam Google benim işletmem de artık kullanılmayacak sanırım. Google geçen mail atıyordu herkese

Evet bana da geldi o mesaj ama haritalar devam edecek olarak anladım ben onu yanlışım varsa düzelt. Ondan dolayı google haritalarda konum ve bilgiler doğru olarak bulunsa bizim için yeterlidir. bunun için şansımı deneyeyim bi :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Haritalar devam eder konunu takip ediyorum benimde bir iki adres var bir türlü olmadı:D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

aslında bir yöntem var telefon üzerinden onay geliyor da ben tam bilmiyorum bazı firmaları eklerken telefon ile veya sms ile onay çıkıyordu

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
Toplam Hit: 1296 Toplam Mesaj: 10
google harita zarf konum