folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google Hesabımızda Geçmişte Kullandığımız Cep Telefonu Numaralarını Görebiliyor Muyuz?

Google Hesabımızda Geçmişte Kullandığımız Cep Telefonu Numaralarını Görebiliyor Muyuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Google hesabımızda geçmişte kullandığımız cep telefonu numaralarını görebiliyor muyuz? örneğin google hesabımı 1999 da açtım, telefonuma da 05320000000 nolu telefon hattını yükledim, google mailime bu telefonu tanımladım, 2001 de telefon değiştirdim noyu da değiştirdim içine hesabı kurdum telefonun... 2005 de yine no değiştirdim yine telefon değiştirdim yine aynı hesap kurulu bu şekilde 10 tane gsm hat değiştirdik diyelim bunların bir logu tutuluyor mu ve açık mı? yani diyelim ki 2005 deki telefon numaramı ve telefon modelini unuttum bunu google da görebiliyor muyum? Ne kadar geriye kadar görebiliyorum?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bir up yapayım bakalım konuyla ilgili bilgisi olan çıkacak mı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

takeout üzerinde belki vardir bilgileri.

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı

olay şu: x bir google hesabına 20 tane farklı telefon numaras ilişkilendirilmiş (ayrı ama yakın tarihlerde) burada bir kaç tane suç unsuru var, o suç unsurlarının hangi telefonlar bağlıyken yapıldığını bulmaya çalışıyoruz. zaman 2005 lere gittiği için telefon numaraları da bulunamadığı için sıkıntı oluşturuyor, kaş yakayım derken göz çıkartmamaya çalışıyorum. desteğe sorsak o da sıkıntı çünkü hesap sahibi gerçekte yok.

RETRET tarafından 28/Kas/21 00:19 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

olay şu: x bir google hesabına 20 tane farklı telefon numaras ilişkilendirilmiş (ayrı ama yakın tarihlerde) burada bir kaç tane suç unsuru var, o suç unsurlarının hangi telefonlar bağlıyken yapıldığını bulmaya çalışıyoruz. zaman 2005 lere gittiği için telefon numaraları da bulunamadığı için sıkıntı oluşturuyor, kaş yakayım derken göz çıkartmamaya çalışıyorum. desteğe sorsak o da sıkıntı çünkü hesap sahibi gerçekte yok.

2005'lerde phone verification var miydi ki hocam Google'da?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

2005'lerde phone verification var miydi ki hocam Google'da?

bir ihtimal işte...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

https://eksisozluk.com/entry/118893720

google verilerinizi indirmek isterseniz;
    şu linkten en küçük detaya kadar ulaşabilirsiniz. cihaz ımeı ve bilgileri dahil. elbette yedekleme açık kullanmış olmanız şartıyla.

https://takeout.google.com/?pli=1

böyle demişler

...said addicted.