folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google Hesap İşlem Gerekiyor Hatasi

Google Hesap İşlem Gerekiyor Hatasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Dun sabah bir uyandim cepte bu uyarı var aksam da kişisel verilerimi yedekleme gecmisimi gelan demistim neyse sabah görünce hemen eskihaline getirdim duzelmedi sonra hesabi kaldırdım tekrar actim düzelmedi senkronizasyon yaptim bir kac defa düzeldi sonra televizyonlu actim mibox hayda ordada ayni hesabi kaldirdim kurdum duzelmedi youtube oturum da açamıyor oyle kaldi 

Biraz once.oglan tableti getirdi oda ayni hesapda ondada ayni sorun var is yerine gitmedim ordaki pcde de hesaplarım da kesin vardir nasil düzelecek sacma sapan seyler okudum googleda bulamadim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

up

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Abi bu hata bildiğim kadarıyla play ödemelerinde hata olduğunda çıkıyor. Oraya girdiğin kart bilgileriyle alakalı bir sorunda olabilir. Bunları kontrol ettin mi?

Edit: Eklediğin kartın son kullanma tarihide dolmuş olabilir. Ayrıca arada bir deneme 1 tl çekip iade ediyor onuda yapamamış olabilir.

Yazilimci tarafından 17/Oca/19 17:05 tarihinde düzenlenmiştir

Titanyumun gücü adına!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

adwords üzerinde bakiye eksiye geçtiğinde de aynı hatayı veriyor. Özellikle karttan tutarı çekemediyse v.b.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Abi bu hata bildiğim kadarıyla play ödemelerinde hata olduğunda çıkıyor. Oraya girdiğin kart bilgileriyle alakalı bir sorunda olabilir. Bunları kontrol ettin mi?

Edit: Eklediğin kartın son kullanma tarihide dolmuş olabilir. Ayrıca arada bir deneme 1 tl çekip iade ediyor onuda yapamamış olabilir.

Dolmus güncelledim ama ayni ayni

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

adwords üzerinde bakiye eksiye geçtiğinde de aynı hatayı veriyor. Özellikle karttan tutarı çekemediyse v.b.

Reklam yok hocam bakiyede yok bir szlesme varmış ok yaptim sadece

Yine ayni

Amk islem gerekiyo ne.islemi olduğu yazmiyi

DJ_Alper tarafından 18/Oca/19 09:14 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

UP

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Sonunda buldum 

https://support.google.com/a/answer/6328679?hl=tr 

Toplam Hit: 1316 Toplam Mesaj: 8
hesabinizda işlem gerekiyor