folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Google Kazançları Kitabı Ne İştir Beleş Linki Bilem Yok

Google Kazançları Kitabı Ne İştir Beleş Linki Bilem Yok

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meander
    meander's avatar
    Erkek

bu kitaba takmış durumdayım sevgili cemaat ne iştir aq kitabının beleş linki yok  yada ben bulamıyom forumda biraz baktım ama bulamadım yorum görüş vede linklerinizi bekliyorum 

saygılar

imza meander
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Google Kazançları Kitabını bilemem ama iki kelimeyi bir araya getirenler pdf olarak e-book yapıp satıyor. Bir zamanlar herkese para kazandırma fikri ile millete boş kitap da satılmıştı pehhhhh...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

r10 da arkadaşın biri seo kitabı satın almıştı (hangisi nedir hatırlamıyorum) çocuk pdf in linkini gönderdiğinde ben de indirmiştim. 60-70 sayfa vardı ama hepsi büyük harflerle yazılı falan. küçültsen 10 sayfaya düşer. 20 tl ye mi ne satın aldı. içinde sadece bilgi kırıntısı vardı zaten alan çocuğun da işine pek yaramamıştı. böyle şeylerin içeriğini görmeden almak doğru değil... ama o dediğim kitapçıkda bi halt yoktu. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

r10 da arkadaşın biri seo kitabı satın almıştı (hangisi nedir hatırlamıyorum) çocuk pdf in linkini gönderdiğinde ben de indirmiştim. 60-70 sayfa vardı ama hepsi büyük harflerle yazılı falan. küçültsen 10 sayfaya düşer. 20 tl ye mi ne satın aldı. içinde sadece bilgi kırıntısı vardı zaten alan çocuğun da işine pek yaramamıştı. böyle şeylerin içeriğini görmeden almak doğru değil... ama o dediğim kitapçıkda bi halt yoktu. 

Katılıyorum;

Kendi hazırladığım ''E-Ticaret Ansiklopedisi''ni uzun bir müddet satmayı filan da düşünmüyorum. Zaten akıl var mantık var. Eğer bu herif gerçekten çok şey biliyor ve bunu kitapda anlatıyorsa, ödemesi gereken mebla 20-30 TL gibi paralar olmamalı.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

bende parayla adsense kitabı almıştım r10 dan zamanın da bulursam sana bi upload ediim mailde olcaktı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

zamanında v1 ve v2 sini arkadaşa upload ettirip hddye yedeklemiştim hocam pek bi bok yok inan v2 de facebook tan falan kazanmayı az bucuk anlatıyor v1 i hatırlamıyorum 2-3 tanede sayfa to oranı yüksek wp teması veriyor mobilya sitesi kurun özgün tutun falan filan diyor o tarz yargılar ama hep para basılarak yapılcak şeyler

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

sana tüm kitaplarda anlatılan genel şeyleri tecrübe ile harmanlayıp bir satırda sunayım kimsede gelip sen kimsin ahkam çekiyorsun demesin ben adsenseden aylık ciddi paralar kazanıyorum ve işin sırrı özgün makale legal içerik doğru etiket eski bir domain doğru adsense yerleşimi ve ciddi bir sabırdır çünkü hiç bir site 4-8 aydan önce kazanç getircek şekilde hitlenmez. google'nin dediği gibi siz insana faydalı şeyler yapın biz sizi destekleriz ;)

Toplam Hit: 1233 Toplam Mesaj: 7