folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Google Play Uygulama İçi Ödeme?

Google Play Uygulama İçi Ödeme?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Selamlar google playde uygulama içi satın almalarda gelen parayı istediğimiz zaman çekebiliyor muyuz ? Yoksa admob gibi belli bir zamanı mı mevuct?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Ödeme limitini geçtiğin vakit tanımladığın banka hesabına ayın 15'inde gönderilir. Bir kaç gün içerisinde banka hesabına para geçer.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek
    h0rtl4kk bunu yazdı

Ödeme limitini geçtiğin vakit tanımladığın banka hesabına ayın 15'inde gönderilir. Bir kaç gün içerisinde banka hesabına para geçer.

Anladığım kadarıyla Ayın 15.'de Google ödemeyi geçiyor ayın 16-17'sinde hesabımda oluyor para doğru mudur hocam? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h0rtl4kk
    h0rtl4kk's avatar
    Erkek

Evet, hesaba geçmesi bir iki gün sürüyor Google Play'de 1K civarı alacağım var diye gözüküyordu payments hesabından baktığımda 600TL civarı göndereceğini gördüm. Ödemeyi göndermen önce kendi payınıda alıyor bilgin olsun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek
    h0rtl4kk bunu yazdı

Evet, hesaba geçmesi bir iki gün sürüyor Google Play'de 1K civarı alacağım var diye gözüküyordu payments hesabından baktığımda 600TL civarı göndereceğini gördüm. Ödemeyi göndermen önce kendi payınıda alıyor bilgin olsun.

Evet bildigim kadariyla %30 vergi kesiyor hocam. Tesekkur ettim hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Bu google play'da ödemeler nasıl oluyor , birisinden söyle duymustum , bir ortamda denk geldi , mobil bir uygulama gelistirmiş , çok çok basit bir uygulama , maç skoru - iddia tarzı ama tasarım olarak filan da cazip bir uygulama değil.. 

100 indirmesi vardı ve reklam gelirlerinden para kazanıyorum dedi , 100 indirmelik uygulamadan para kazanabiliyor musun dedim , aylık 100-200lira arası değişiyor dedi. Mobil uygulama dedigim , sanırım web üstünden , yani native bir dille yazılmış uygulama değil html+css+php+sql kullanarak yaptım dedi. Aslı var mıdır ? 

indirme değil de gösterme ile alakalı bir durum mu gelir durumu yoksa 1000 indirmelik bir uygulama tahmini su kadar kazanır gibi bir durum var mı ? ve reklam şirketlerinin verdigi paylar değişiyor mu gibi :) 

Toplam Hit: 1780 Toplam Mesaj: 6
play