Google Play'den Apk İndirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar.Chrome eklentisi Apk Downloader ile tablette veya cepte wireless bağlantısı olmadığında Google Play'den oyun uygulama apkları indirebiliriz.Bunun için http://codekiem.com/2012/02/24/apk-downloader/ adresindeki uzantıyı Chrome'a ekleyip oturum açmak ve cihazın  ID'sini tanıtmak.Telefonlar için *#*#8255#*#* yazarak cihaz ID'sini öğrenebilirler.

Tabletler için ise http://www.android16.com/wp-content/uploads/Device-ID.apk adresindeki programla öğrenebilirler.

Gelelim kullanıma.Gayet basit.Google Play'deki herhangi bir uygulama sayfasını açtığımız zaman adres satırının sonunda Android'in maskotunun kafası çıkıyor.Tıklayıp apkyı indirmeye başlıyor hepsi bu..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

amacı anlamadım ki? wireless olmadan derken? tlefon internete baglı değilken nasıl indirecek? amac apk cekmekse yedekleme programları zaten bunu yapıyor?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

apk ları telefona değilde pc ye indiriyorsun işte hacı.

her seferidne telefonu al play gir adını yaz arat yok işte.

indir sürekli kullandıklarını koy bi klasöre dursun masaüstünde formatladın mı restart mı attın direk çek ordan yükle.

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Misal ben Avea Jet denen illetle bağlanıyorum nete haliyle wireless olmadığı için tablet yatıyo yanımda bu eklentiyi kullanarak apkları indiriyorum pcye ordan tablete..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Misal ben Avea Jet denen illetle bağlanıyorum nete haliyle wireless olmadığı için tablet yatıyo yanımda bu eklentiyi kullanarak apkları indiriyorum pcye ordan tablete..

he şimdi anladım tamamdır hocam. benim ihtiyacım olmuyor taşaklamayım ama zaten hangi uygulamayı arıyorsam adını googla yazıp .apk ekleyince buluyorum cok sorun olmuyor ama ihtiyacı olan olur belki :)

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    yanak bunu yazdı

he şimdi anladım tamamdır hocam. benim ihtiyacım olmuyor taşaklamayım ama zaten hangi uygulamayı arıyorsam adını googla yazıp .apk ekleyince buluyorum cok sorun olmuyor ama ihtiyacı olan olur belki :)

Çoğu uygulamayı ben de öyle buluyorum lakin geçen bi tavla oyununu 1 hafta aradım bulamadım apksını bu eklentiyle buldum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

room toolbox ile programları yedekliyorum istediğim kadar formatlasamda tekrar eski halini alması 10dk. sürüyor zaten google ile senkronize ediyorum kişileri sorun yok yani. bunu anca telefonla internete giremeyenler yapsın sonrasındada yedeklesin room toolbox çok iyi bu konuda.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    RebelliouS_SouL bunu yazdı

room toolbox ile programları yedekliyorum istediğim kadar formatlasamda tekrar eski halini alması 10dk. sürüyor zaten google ile senkronize ediyorum kişileri sorun yok yani. bunu anca telefonla internete giremeyenler yapsın sonrasındada yedeklesin room toolbox çok iyi bu konuda.

hocam dediğinle oyun savelerinide alabiliyor musun?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    RebelliouS_SouL bunu yazdı

hocam dediğinle oyun savelerinide alabiliyor musun?

elbette hocam bütün uygulamaların yedeğini alabilirsin.

Toplam Hit: 3274 Toplam Mesaj: 9