Google Redirect Link

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

eskide arama sonuçları redirect link  ile siteye giriyordu bu linki şuanda kullansak sıralama yaparmı işe yararmı o google yönlendirme linkini ziayaret ettiğimizde  şuanda arama sonuçları diret siteye gidiyor bu linklere tıklayınca ziyaret ettiren link nerede saklanıyor acaba  yada bu kod olarak var siteye girince kod işliyor google böylemi çalışıyor hocalar.

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

hocalar işe yarayıp yaramadığını görmek için  bana google redirect link  lazım denemek istyorum belki işe yarar

www.tekno50.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

bro ne diyorsun ya, hiç birşey anlamadım.

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    Realist bunu yazdı

bro ne diyorsun ya, hiç birşey anlamadım.

googlede sitemin google linkini nasıl bulurum mesela www.tahribat.com googlede ki arka plan link kodunu nerden buluruz yani linke tıklayınca direk siteye değilde önce google kodlu linke giriş sonra siteye yönlenmesi

işte ordaki google linklerini nerden bulurum eski tarayıcılarda bu şekilde çıkıyordu sanırım

www.tekno50.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Sağ tıkla - İncele

Bu yönlendirme yapılan sayfaya gidiyor oradan siteye giriyorsun. Direk yönlendirek URL işaretlediğim alanın az üstünde.

Bir işe yarayacağını sanmıyorum şahsen. 

coder2 tarafından 19/Nis/20 15:43 tarihinde düzenlenmiştir

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

+1 

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

bu mu lazım

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.tahribat.com/&ved=2ahUKEwj47ujz4fToAhWOtYsKHUXpCO0QFjAAegQIAhAB&cshid=1587308762250322

yakın xamana kadar başıma belaydı bi mobilden denesenize halâ eskisi gibi olabilir.

telefondan google arama sonucu herhangi bi linki kopyalayınca saçma salak google linki veriyordu

noname tarafından 19/Nis/20 18:08 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Amacık fake trafik yapmak ise oradaki link sürekli değişken ID Değeri sabit değil yapamazsın.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 1004 Toplam Mesaj: 8
google redirect link