Google Seo İçin Ek Bloglar Sorusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese iyi akşamlar,

Şimdi benim bir sitem var ben bu sitenin değerini yükseltmek için blogger ve wordpressten bir sürü blog alsam sonra bunlara uzun makale yazıp benim sitenin linkini versem etkisi olur mu ? bir de bunu çok yaparsam google beni engeller mi ?

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Hocam dediğin iş yaş. Paravan Bloglar ile link kasma dönemi bitti.

Senin yapmak istediğin Linkwheel. Sırlamada ciddi sorunçlar kaydetmesini istediğin siten için benzer içerikli .blogspot ve .wordpress blogları kurarak ve bunlara içerikler girerek sitene link depolamak.

Sebebine gelecek olursa. Kuracağın blogların hepsi sıfır içerikli platformlar. LD PA L değerleri = 0 

Kendine yetemeyen hiç bir otoriterliği olmayan bloglarda link almanın hiçbir etkisi olmayacaktır.

Kısacası yeni kurulan ve hiçbir referansı projesi olmayan 100 inşaat firmasının seni tavsiye etmesi mi? Ağaoğlu Dapyapı vs gibi şirketlerin sana referans olması mı etkili olur. Kendini yorma.

Ha dersen ki ben bloglarımı açarım haftada 1-2 içerik eklerim bu blogları 1-2 sene sonra kullanırım, sürekli sosyal medyada paylaşırım otorite sağlarım o zaman aç ve kullan.

kafkavari tarafından 03/May/17 23:40 tarihinde düzenlenmiştir

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

hocam dediğin iş yaş. Paravan Bloglar ile link kasma dönemi bitti.

Senin yapmak istediğin Linkwheel. Sırlamada ciddi sorunçlar kaydetmesini istediğin siten için benzer içerikli .blogspot ve .wordpress blogları kurarak ve bunlara içerikler girerek sitene link depolamak.

Sebebine gelecek olursa. Kuracağın blogların hepsi sıfır içerikli platformlar. LD PA L değerleri = 0 

Kendine yetemeyen hiç bir otoriterliği olmayan bloglarda link almanın hiçbir etkisi olmayacaktır.

Kısacası yeni kurulan ve hiçbir referansı projesi olmayan 100 inşat firmasının seni tavsiye etmesi mi? Ağoğlu Dapyapı vs gibi şirketlerin sana referans olmasımı etkili olur. Kendini yor ma.

Ha dersenki ben bloglarımı açarım haftada 1-2 içerik eklerim bu blogları 1-2 sene sonra kullanırım. sürekli sosyal medyada paylaşırım otorite sağlarım o zaman aç ve kullan.

Peki şuan geçerli olan sistemler ne hocam ? yani kendi başıma nasıl kasabilirim

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Çok saol hocam :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

sen bari yapma şöyle adam emek verecek uğraşacak spam yapıp vur kaç yap taktikleri verme :) bu bloglardan aç içerik  kas ama ana sitene link çıkma otoriter paravan oluşturmak için kullan oluşturduğun paravan için de kendi sitene verdiğin gibi özen göster.En son link çıkma durumuna gelince link çık 

ZzZzZzZ...!
Toplam Hit: 1081 Toplam Mesaj: 6
seo google