folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google Seo İçin Güncel Metalar Nasıl Olmalı

Google Seo İçin Güncel Metalar Nasıl Olmalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

arkadaşlar bi site ayağa kaldıracağız domaini tam aranan kelime. site mikrobiyalgubre.com bu olacak. 

zaten google aranacak kelimede mikrobiyal gübre

google paso seo algoritmasını değiştiriyor. 

bu sebeple bir kaç sorum olacak;

- meta keywords tagının eskisi gibi önemi olmadığı doğru mu? sadece title ve description yeterli olur mu?

- sitenin titlesi nasıl olmalı? Alttaki örnek iyi mi

Mikrobiyal Gübre - Mikrobiyal Gübre Satış - Toprağınızın Dostu - Sipariş Ver

- siteye güncel makale eklenecek. örnek makale başlığı: 'Mikrobiyal Gübre Nedir?'  Bu alt sayfanın titlesi nasıl olabilir? ≤title≥, ≤siteadi≥

https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Global_attributes/itemprop bu metaları uygun bir şekilde eklemeyi düşünüyorum. 

- backlink eskisi kadar sıralamayı belirlemiyor diye biliyorum onun yerine bol bol makale ve sosyal medyadan gelecek linkler olsa yeterli mi? 

- anasayfa yerine alt sayfalara mı seo çalışması yapılmalı yeni trendler için

- tema zaten responsive o konuyu direk geçiyorum 

- google webmaster'a ekleyip oradaki direktifleri yerine getireceğim 

aklıma gelenler bunlar. ek olarak sizin eklemek istediniz var mı hocalar 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

meta tagların eskisi gibi önemi kalmadığı doğru ama hiç kalmadı değil meta keywords yaz ancak 4 anahtar kelimeyi geçme. 

Title olabilir ancak çok uzun tutma - yerine | kullan sonunda "sipariş ver" kelimesini kaldırabilirsin. Satış olanı da Satın Al olarak değiştirirsen anahtar kelimen ile geniş eşleşme sağlarsın.

Her gün eklenen makale içinde Makale Başlığı | Site Başlığı | Anahtar Kelime yapabilirsin.

Schema kullanmaya özen göster. Doğru schema doğru sıralama.

Backlink hala çok önemli ama artık çöplükten değil kaliteli DA PA değerine sahip ve aynı sektörde yayın yapılan sitelerden alınan backlinkler iş yapıyor. 

Anasayfaya zaten SEO çalışılmaz bu en büyük hatalardan biri. Alt sayfalarda en iyi içeriğe sahip sayfalarına çalış.

Sorularına cevap vermeye çalıştım aklınıza gelenler dersen ben durmadan 20 gün yazabilirim sanırım :) Merak ettiğin başka konu olursa cevaplamaya çalışırım.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

meta tagların eskisi gibi önemi kalmadığı doğru ama hiç kalmadı değil meta keywords yaz ancak 4 anahtar kelimeyi geçme. 

Title olabilir ancak çok uzun tutma - yerine | kullan sonunda "sipariş ver" kelimesini kaldırabilirsin. Satış olanı da Satın Al olarak değiştirirsen anahtar kelimen ile geniş eşleşme sağlarsın.

Her gün eklenen makale içinde Makale Başlığı | Site Başlığı | Anahtar Kelime yapabilirsin.

Schema kullanmaya özen göster. Doğru schema doğru sıralama.

Backlink hala çok önemli ama artık çöplükten değil kaliteli DA PA değerine sahip ve aynı sektörde yayın yapılan sitelerden alınan backlinkler iş yapıyor. 

Anasayfaya zaten SEO çalışılmaz bu en büyük hatalardan biri. Alt sayfalarda en iyi içeriğe sahip sayfalarına çalış.

Sorularına cevap vermeye çalıştım aklınıza gelenler dersen ben durmadan 20 gün yazabilirim sanırım :) Merak ettiğin başka konu olursa cevaplamaya çalışırım.

makalemNet vardı oradan içerik yazdırıcam. r10da seo paketi satan konular var. 50 sosyal medya linki 2 makale yayını gibi.. oralardan paket almamı önerir misin yoksa spam içerik gibi mi algılanır (eskiden işe yarıyordu)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

içerik yazdırmak için @C_E_Z_A ya ulaş bende kendisi ile çalışıyorum ve memnunum. r10 paketleri hakkında hiç bir fikrim yok ancak SEO eskiden paketlenerek belki yapılabilirdi ancak şu an pek böyle şey olası değil her geçen gün birşeyler çıkıyor ve takip gerekiyor sadece backlink ve içerik ile zor.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek

Ücretiyle destek verebilcek var mıdırı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam r10'dan paket alacağına hiç işlem yapma daha iyi. (Lafın gelişi değil gerçekten yarardan çok zarara sebep olduğunu deneyimledim) Ucuz etin yahnisi olayı, 300-500 liraya seo'dan ne hayır gelir zaten ama tecrübe ederek görüyorsun işte.

since 2005 // tbt
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    orheyn bunu yazdı

Ücretiyle destek verebilcek var mıdırı

4-5 haneli sayilari gozden cikarttiysaniz referans oldugum muridlerden biri olan @smoker var seo isi yapan.  Isini hakkiyla yerine getirir, sozunde durur.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 1514 Toplam Mesaj: 7
seo