Google'ı Hackleyen İyi Niyetli Adam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Şahsın adı Doğukan Özkan. Haberini bugün sabah gördüm. Altını çize çize iyi niyetli hacker dedikleri bu şahıs google inboxta şahane bi açık bulmuş. Bu açık sayesinde google hesabı kullanan kim var kim yok telefon numarasına kadar görebiliyormuş. Kimdir acaba bu dedim. Baktım ki adam esra eroldan survivora var mısın yok musun a kadar envai çeşit program eskitmiş. Daha önce periscope'ta çok önemli bir açık bulduğunu iddia etmiş. 

Webteknoda da şöyle bi haber düşmüşler kişiyle alakalı: http://www.webtekno.com/adanali-troll-hacker-google-in-acigini-buldum-20-milyon-dolar-istiyorum-h20648.html

Mod not: Geyik bölümüne taşındı. 

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

20 ? Milyon ? Dalır ? :D 20 milyon ... Hmm :D Tamam o zaman google şirket hissesi de versin ? :D 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Donanımhaber troll'ü bu. Zamanında evlilik yarışmasına girip konu dışına selamlar vs. diye söyleniyordu. Acun'a yamanıp adaya gitmek istediğini vs. söylüyordu. Çok ciddiye almamak lazım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Milyar dolarlık şirketler.

Binlerce adamları var.

İstedikleri gibi robot, bot falan yazıp açık arayabilirler. 

Ama yapamıyorlar ne hikmetse. Ali, Veli Ahmet Mehmet buluyor.

Değişik.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

:) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek