folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Google'ın 1 Nisan Şakası Ve Türk Haberciliği

Google'ın 1 Nisan Şakası Ve Türk Haberciliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir Google klasiğidir 1 nisan'da ironik şeyleri gerçekmiş gibi tanıtmak. İşte bu videoda o amaç için hazırlanmış :

https://www.youtube.com/watch?v=LSZPNwZex9s

--------------------------------------

Ve bizim Türk haberciliği :

Atv : https://www.59saniye.com/googlein-atv-haberi-trollemesi/

mkyb tarafından 17/Nis/16 21:50 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    Nury bunu yazdı

star tv ne bekliyon :D

Ah be dayı keşke sıradan Akp sürüsü davranışı yerine keşke aklını kullanabilseydin. İzle bakayim o videoyu sonra da alttaki 59saniye.com adresindekini.

Atv işte ne bekliyorsun.

_ICEMAN_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yanlış anlaşılma olmasın diye Star linkini kaldırdım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

konu tam 1 nisanlık oldu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    Nury bunu yazdı
    hallederi_55 bunu yazdı
    Nury bunu yazdı

star tv ne bekliyon :D

Ah be dayı keşke sıradan Akp sürüsü davranışı yerine keşke aklını kullanabilseydin. İzle bakayim o videoyu sonra da alttaki 59saniye.com adresindekini.

Atv işte ne bekliyorsun.

ah be dayi :D :

mkyb bunu yazdı

Yanlış anlaşılma olmasın diye Star linkini kaldırdım.

Uçmuş durumda mısın? Adam senin gibi direk karalamaya çalışanların videoyu sonuna kadar izleyemeyeceğini düşünüp kaldırmış videoyu. Bu beni haksız değil haklı çıkartıyor. Neyse senin kafana erişemeyeceğim sanırım.

_ICEMAN_
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Atv iste ne beklenir. Natgeo disinda hicbir kanali izlemiyorum hepsi ayni bokun laciverti. Adam gibi TARAFSIZ VE DOGRU haber yapan birkac kanal vardir illa ki, tarafli yayin yapsa da akilli insanlara hitap eden dogru habercilik yapan kanallar da var cok az. Boyle kanallari bu hakaret dolu söylemden tenzih ediyorum.

DadasAdam tarafından 17/Nis/16 22:20 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Ne zaman satışa çıkar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    DadasAdam bunu yazdı

Atv iste ne beklenir. Natgeo disinda hicbir kanali izlemiyorum hepsi ayni bokun laciverti. Adam gibi TARAFSIZ VE DOGRU haber yapan birkac kanal vardir illa ki, tarafli yayin yapsa da akilli insanlara hitap eden dogru habercilik yapan kanallar da var cok az. Boyle kanallari bu hakaret dolu söylemden tenzih ediyorum.

Fox tv izliyoruz biz sürekli. Yabancı kökenli olduğu için türk kanalları gibi kolay kolay susturulamıyorlar ve özgürce konuşabiliyorlar. 

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Fox tv izliyoruz biz sürekli. Yabancı kökenli olduğu için türk kanalları gibi kolay kolay susturulamıyorlar ve özgürce konuşabiliyorlar. 

Fox tv yi Fatih Portakal icin izliyordum ta ki pkkya tesekkur edilmeli diyene kadar. Orada demek istedigi bizim hukumetimiz Turkmenlere sahip cikmadi yabanci orgutler sahip cikti seklinde igneleme yapmakti ama dememeliydi hocam. Diger sabah haberi sunan adama rastlarsam izliyorum arada guzel igneleme ve gonderme yapiyorlar.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Ne zaman satışa çıkar,

hemen bi kickstarter oluşturalım sıkıldıkça destek ol

...said addicted.
Toplam Hit: 2157 Toplam Mesaj: 12
google 1 nisan sürücüsüz bisiklet