folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Googlepages E Sayaç, Ziyaretçi Defteri Vs. Ekleme

Googlepages E Sayaç, Ziyaretçi Defteri Vs. Ekleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    evet arkadaşlar bu konuda epey bi yozum açıkçası şablonlar hazır diye googlepages te sayfa açtım.sorun şu ki siteme

(örnek olarak bu siteyi veriyorum yanlış anlaşılmasın http://drbehzat.googlepages.com/home)

sayaç, ziyaretçi defteri eklemek istiyorum ama beceremedim.diğer türlü kodlar alınıp giriliyor tamam ama ASP veya PHP desteği yok.anlamıyorum nasıl olacak.örnek verdiğim sitedeki adam nasıl yapmış bunu.
    bir de bu tarzda başka neler ekleyebilirim siteme...

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    googlepage e koymamışki dediklerini. sadece link vermiş. sende ona benzer şeyler yapabilirsin.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    biraz yol katettik :) teşekkür ederim.peki link vererek ekleyeceğim ve mesajları önce benim görüp sonra yayınlayacağım bir ziyaretçi defteri var mı? (nette araştırdım ama dişe dokunur bir sonuç elde edemedim.bulduklarım hemen mesajı görüntülüyor benden izin istemiyor)

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
Toplam Hit: 1169 Toplam Mesaj: 3