folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Googleplay'e Uygulama Yükleme İçin Hesap Lazım

Googleplay'e Uygulama Yükleme İçin Hesap Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Tezimi verebilmem yaptığım basit uygulamayı googleplayde sunmam gerekiyor. Play hesabı olan bir mürit bana yardımcı olabilirse süper olur. 

25 $ üyelik açmak gerekiyor normalde ama şu anda o paraya sahip değilim :D Yok yani :D 

Ek olarak başka sorumda var arkadaşlar ; benim uygulamamda sadece webview var localden site çağırıyorum play sorun çıkarır mı acaba ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam ekliyim ama kusura bakma uygulama kalitesiz ise silerim tezinizi sunduktan sonra 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kaynak kodlarini gonder hocam, baktiktan sonra ben yuklerim sorun degil.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben de yükleyebilirim hocam, 3. sıraya beni yaz.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Tahribat budur işte yaw :D Eyw hocalar çok teşekkür ederim üçünüzede bir kaç gün sonra tekrardan dönüş ypacağım size. Uygulama dediğime de bakmayın jquery kodlarını webview ile uygulamanın içine aktardığım basit bir yapı. Teşekkür ettim tekrardan. Kolay gelsin sizlere.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    xursi bunu yazdı

Tahribat budur işte yaw :D Eyw hocalar çok teşekkür ederim üçünüzede bir kaç gün sonra tekrardan dönüş ypacağım size. Uygulama dediğime de bakmayın jquery kodlarını webview ile uygulamanın içine aktardığım basit bir yapı. Teşekkür ettim tekrardan. Kolay gelsin sizlere.

Beklemedeyiz :)

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 1024 Toplam Mesaj: 6
uygulama yüklemek googleplay