folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gora"Dan Bazı Komik Sahneler...

Gora"Dan Bazı Komik Sahneler...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    Warez bölümü diye bir bölüm var hatırlatırım...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek

Oooo...

TBT'de çok şey değişmiş...

Amcam çok biliyo bana öğretiyo..

Neyse, eğer birgün olurda linke tıklayıp dosya indirmeyi öğrenirse olayın Warez ile hiç alakası olmadığını kendisi görür. Siz anlatmaya boşuna zahmet etmeyin! 

Ilk Turk Arabası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Linke tıklayıp indirmeme gerek yok çünkü filmin 2 cd'siniden indirip izledim, komik sahnelerine hiç ihtiyacım yok...

Ayrıca;
    Genel: Paylaşmak İstediğiniz Her şey...
    Warez / Download / Cracks / Serial Bölümü: Her türlü download linklerinizi...

Seninki hangi konu başlığına uyuyor söylermisin, ah pardon genel bölümünde paylaşmak istediğiniz herşey açıklaması var, ama warezdede download linkleriniz açıklaması var...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek

Ya birileri arkadaşa bir filmden alınmış 5 saniyelik parçaların;

WAREZ,
    CRACK,
    SERIAL

olmadığını anlatabilir mi?

Ilk Turk Arabası
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek

Ve bu konuda da Download linki endişesi yok.. Off-Topic Mantığı, komik birşeylerin paylaşımı ?

Kapiş ? ( İtiraf ediyorum, bu lafı holüden çaldım! )

Ilk Turk Arabası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Evet warez, crack, serial değil ama download=yüklemek...

Tahribat Translator'den downloand'ın anlamına bakabilirsin, eğer komik sahneler hakkında biraz açıklama yapsaydır şu şöyle oldu şu böyle oldu, izlerken koptum gülmekten, altıma ettim gibilerinden biraz açıklama yapsaydın haklısın ama ben likden başka birşey göremiyorum...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Ya birak adami nereye koyarsa koysun be bilader buranin modu kimse uyarir gerekli yere tasir uygun bulmadiysa. ne gerek var böle ikili diyaloglara.

Laaaaaan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek

kabus bunu yazdı:

Ya birak adami nereye koyarsa koysun be bilader buranin modu kimse uyarir gerekli yere tasir uygun bulmadiysa. ne gerek var böle ikili diyaloglara.

Wapsana da bunu yazdı :

Ya haji birak takilsin, elbet birgün benim no comment yazma ihtiyacı duymadığımı ve arkadan gelen elemenların yorumunu beklediğim için buraya yazdığımı anlayacaktır...

Ek olarak Sen kilicaslan'dan TugrulBaba klasorunu niye sildin? Onnarı bi yere upload etsene bana lazım oluo.. Nette millete artistlik yapıom :D Zuahuahuah

Ilk Turk Arabası
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    kabusun dediği gibi ikili tartışma yapma burası özgür bi platform kimse kimseye karışmasın her konunu modu sitenin adminleri var konu onlara dokunmuyosa sizede dokunmuyodur
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Wapsana da bunu yazdý :

Ya haji birak takilsin, elbet birgün benim no comment yazma ihtiyacý duymadýðýmý ve arkadan gelen elemenlarýn yorumunu beklediðim için buraya yazdýðýmý anlayacaktýr...

Ek olarak Sen kilicaslan'dan TugrulBaba klasorunu niye sildin? Onnarý bi yere upload etsene bana lazým oluo.. Nette millete artistlik yapýom :D Zuahuahuah

-----------------------

Hoca sen kimsin ya  tugrulbaba ile baglantinmi var senin ..? : napacan adamin resimlerini

Laaaaaan.
Toplam Hit: 2343 Toplam Mesaj: 11