folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Görüşme Başlasın...

Görüşme Başlasın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek
    :)

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Aslında doğru söze ne hacet velhasılı bu sefer çok çok daha tehlıkeli bir işe kalkışmışlar çünkü cumhur başkanının eleştirilmesi bile yasalarca suçtur ben boşuna demıyorum yazılı adaletten bi skim olmaz die !

Troubles'll come & they'll pass
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    o kadarda değil a.q

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    yaw acan ne odarda değil olm bende akpye oy verdim millet boşu boşuna cıngar kopartıyo dedim ama bidaha verirsem siksinler.Her ne kadar vatan'ın satıldığına falan inanmıyorsamda bu son yaptıkları benim sabrımı taşırdı.MIna koduğum arabı ülkesinin bayrağının yarıya indirilmesine bile karşı çıktı 10Kasım da bu amuşlar ne yaptı adama şeref madalyası taktı !! Skeyim götlerini bi Nil demir kazıkta bunlar a.Q

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

önceki yazında belirtmişsin, cumhurbaşkanını eleştirmişler ve çok alaylı bi tavırla. ifadelerini alırlar zaten (: bunun böyle olmasını ben hazmedemiyorum. neden? çünkü türkiye'nin cumhurbaşkanı böyle bişey yapmaz. bunu yayınlayanı s.kmek lazım.

bide nikoteen hoca bizim için burdan konuşmak kolay. adam indirmem diyorsa ne yapabilirsin ki? onlarında öyle bi günü olsa sen bayrağını indirir misin?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    Hangi partiyi maymunlaştırırsan umrumda değil. Her boku yaparsın ama t.c'nin cumhurbaşkanına böyle bi karikatür çizmek o. çocukluluk değil mi? Milletin gözünde değeri kaybolan sadece Türkiye'dir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    acan başka ülke için bayrağımı indirttirmem velhasıl bayrağımı indirtmediğim halde bana devlet şeref nişanı takarlarsada o ülkeyi skebildiğim kadar skmeye bakarım çünkü adamların kendisine saygısı kalmamış derim..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    leman dergisi biraz olayı abartmış gibi. Bu karikatür biraz ağır kaçmış çok tartışmaya açık bir mevzu

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

baska memleketlere domalan sonra cuku bize kalkan araba seref madalyasi veren zihniyetin beyincigin altindaki omirilik soganini opeyim ben.

bir ulkenin serefini ayaklar altina alacak kadar kucultulebildigi halde cikip bu durumu kavrayamamis zihniyetlerinde beyincigin altindaki omirilik soganini opeyim.

dedigim dedik caldigim duduk diyen arabinda onun dudugune ritm tutan siyasetcilerinde beyincigin altindaki omirilik soganini opeyim.

NE MUTLU ARABIM DIYENE diyerek bitiriyorum sozlerimi,

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 1108 Toplam Mesaj: 10