Goyscript Hata-Bypass

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Goyscript wps de wps pin ni acik olan 2 wifi ye dalmaya calisiyorum cogunlukla bu sekil oluyor bazende pinleri deniyor ama 7-8 pinden son ap limitimi oyle birsey geliyor 61 sn bekleyin tarzi bisi diyor bekliyorum yeniden aynin yazi geliyor 5 dk falan bekledim hep ayni yazi gelince kapattim bypass yolu var mifir bunun veya bu hatanin cozumu nedir

Hayda resim yine yan cikmis

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Bazı modemlerde wps pin deneme sayısı limiti var bilmem kaç saniyede şu sayı kez denenebilir ondan sorası için 60 saniye bekle gibi, onun için bekletiyordur. Çözümünü bilmiyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    canerator bunu yazdı

Bazı modemlerde wps pin deneme sayısı limiti var bilmem kaç saniyede şu sayı kez denenebilir ondan sorası için 60 saniye bekle gibi, onun için bekletiyordur. Çözümünü bilmiyorum.

Hocam dedigin ap limit olayinda dimi eger oysa bekliyorum 60 sn sonra yine ayni hatayi veriyor 5 dk bekliyorum 5 dk boyunca 60 sn de bir ayni hata en son sinir olup kapattim

Linset denedim 2 ag uzerinde turkce olmadigi icin yemediler galiba bide wifi uzakligi farkli oldugundan olabilir ki 2 agin sahibide wifi adini degisti

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 763 Toplam Mesaj: 3
wifi wifi hack goyscript