GPS Konum Bulamama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

cep telefonlarından fazla anlamıyorum.

bi abim avrupaya gidecek araçla. internetsiz sadece gps üzerinden çalışan android yazılım lazım.

sygic diye bişe buldum haritasını vs. yükledim kardeşimin telefonuna..

gps i açtım ama konumu yakalayamıyor problem telefonda mı yoksa farklı bi ayar mı gerektiriyor bu gps olayı.

telefon samsung galaxy pocket. gidecek abimdeki model de s3 galiba.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

hocam interneti açmadan gps bulabilecek bir program var mı ki ? varsa takip edeyim ama zannetmiyrm .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Gps konusunda en iyisi Nokia şuan,İnternet falan istemiyor yeterki kullandıgınız telefonun Gprs özelliği olsun,Android için tom tom diye bir program vardır sanırım dilersen google amcaya bi yz

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

yanlışım varsa düzeltin ama gps in olayı o değil mi zaten. bana anlık olarak kordinatımı vermiyor mu bu zımbırtı netten bağımsız olarak?

mantık olarak harita dosyası telefona kayıtlıysa nete ihtiyaç duymadan konumu vermesi lazım diye biliyorum.

ama problem şu ki net varken de bulamıyor konumu. hiçbişekilde çalışmıyor yani.

hatta telefonun içinde kendine ait navigasyon şeysi var o da bulamıyor ne sikko aletse.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Igo primo bu işte ustadır bence. Ben hem şimdiki iphone 4s imde hemde eski android telefonumda bunu kullanıyordum. Kendi offline mapını atarsın içine hatta radarları bile atabiliyorsun. Zaten birçok gps aleti de bu igo nun yazılımını kullanıyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

google un gps i için internet gerekiyor. internet olmadan ben de bulamadım bi türlü. ama yurtdışına giderken ndrive isimli bir program buldum. sadece gps ile güzelce çalıştı. full sürümünü bulmanız gerekiyor ve de ülke ülke olan haritaları yüklemeniz gerekiyor.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Igo primo bu işte ustadır bence. Ben hem şimdiki iphone 4s imde hemde eski android telefonumda bunu kullanıyordum. Kendi offline mapını atarsın içine hatta radarları bile atabiliyorsun. Zaten birçok gps aleti de bu igo nun yazılımını kullanıyor.

hacı çıkmadı google playde. link varsa atar mısın

arkadaşımda taa kaç sene önce nokia vardı pizzacıyı gpsle bulmuştuk.

sene olmuş 13 samsungda gps nasıl çalışmaz anlamadım ya.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

içinde gps çipi olan bir telefonun konum bulması için internet gerekmez.

sadece eğer internet açıksa konumu daha hızlı buluyor.

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek

http://www.androidsitem.net/2013/03/yine-bir-ilk-igo-primo-9622290143-27.html

gerekli dosyaları indirin..

igo klasörünü telin int. hafıza yada sd bölümüne atın..

klasör içindeki igo apk dosyasını kurun..

tr haritası içindedir.. güncel ülke maps lerini ufak google araması ile bulursunuz..

mantıgı basit zaten..

kolay gelsin..

Toplam Hit: 3064 Toplam Mesaj: 9