folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Grafik Tablet Almak İstiyorum Ne Almalıyım?

Grafik Tablet Almak İstiyorum Ne Almalıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

arkadaşlar var mı bir öneriniz. hiç bilgim yok bu konuda. kullanan varsa ya da alıp kullanmayan varsa bir tavsiyede bulunabilir misiniz?

hem büyük olsun istiyorum hem de ucuz olsun istiyorum hem de kaliteli olsun istiyorum. biliyorum çok şey istiyorum ama.. belki 2.el falan istediğimi bulabilirim diye sordum.

ben de sevgiden yanayım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Wacom bu işin lideri

CTH-480S almıştım yeğenime. Büyükler malesef pahalı yeni başlayacaksan bu işe büyük ebata gerek yok. Başta zorluk çekeceksin.

Autodesk Sketchbook ile eskiz çalışmaları kolaylıkla yapabilirsin. 

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

wacom'un a5 boyutlu bamboo serisi tam yeni başlayanlar için ideal tavsiye edebilirim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Yeni konu açmak istemedim. Bende zamlar gelmeden önce tablet almayı düşünüyorum. Tez yazmak için kullanacağım. Word olsa benim için iyidir. Başka kitap okumak, film izlemek amacıyla önerebileceğiniz tablet var mı? 11" yada ona yakın olabilir. Fiyat olarak ise 600 tl olmayacak şekilde her türlü görüşe açığım. Marka olarak Samsung ve Asus tercihimdir. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    yazipcikacak bunu yazdı

Yeni konu açmak istemedim. Bende zamlar gelmeden önce tablet almayı düşünüyorum. Tez yazmak için kullanacağım. Word olsa benim için iyidir. Başka kitap okumak, film izlemek amacıyla önerebileceğiniz tablet var mı? 11" yada ona yakın olabilir. Fiyat olarak ise 600 tl olmayacak şekilde her türlü görüşe açığım. Marka olarak Samsung ve Asus tercihimdir. 

Bu grafik tablet konusu hocam normal tablet değil ((:

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Ekstra bilgi Wacomlar linux ilede calisiyor.

https://wiki.debian.org/WacomTablets

http://linuxwacom.sourceforge.net/wiki/index.php/Main_Page

http://gtk-apps.org/content/show.php/Wacom+Control+Panel?content=104309

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

bu wacomlarda çok pahalı arkadaş. Bende düşünüyorum Linux destekli bir grafik tablet almayı.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

hocam wacom bayağı profesyonel ürünler yapıyordu. Snradan ev ürünlerine de el attı yani yeni başlayanlar için de ürün çıkarmaya başladı tabi profesyonel olarak. Fiyatları da çok pahalı değil tabi prosunu almadıktan sonra. :) Ben cth480 enes kullanıyorum.

ride or die..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

hocam wacom bayağı profesyonel ürünler yapıyordu. Snradan ev ürünlerine de el attı yani yeni başlayanlar için de ürün çıkarmaya başladı tabi profesyonel olarak. Fiyatları da çok pahalı değil tabi prosunu almadıktan sonra. :) Ben cth480 enes kullanıyorum.

ride or die..
Toplam Hit: 902 Toplam Mesaj: 9
grafik tablet öneri