Grafik Tableti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tayfunuzman
    tayfunuzman's avatar
    Erkek

Selamun aleykum millet , kendimi geliştirmek istediğim için grafik tablet almak istiyom da.Hangilerini önerirsiniz? Sanırım en çok kullanılan Walcom var.Bunun dışında önerebileceğiniz başlangıç seviye bir tablet önerebilir misiniz?

not:max 250 300 tl arası 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeggeM
    MeggeM's avatar
    Erkek

hocam aliexpress de bazı tabletler var ucuz 50 dolar civarı başlamak için bir seçenek olabilir? pek bilgim yok ama bakabilirsin onlarada 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Trust ın var o fiyata tableti. Fonksiyonsuz düz tablet. Ben kullanmadım ama kullanan bikaç kişiye denk geldim. Başlangıç seviyesi olarak fena olmadığını dile getirmişlerdi.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

Bende var birtane Trust kalemli ve mouse lu bir tablet bi proje için kullanmıştık 1 hafta sonra kenara kaldırılı duruyor.

Düşünürsen haber ver uyguna bırakırım fotolarını atayım bir bak senin işin görülür benimde nakite donusmus olur.

..::GVN::..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Vakti zamaninda khanacademy'i gordukten sonra kullanigi yazilimlari, donanimlari okumustum; wacom almistim, guzel, tavsiye ederim.

telekom tarafından 16/May/16 12:04 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Piyasanın en iyisi wacom dur.

Senin yapacağın işe bağlı.Eğer çok prof değilse zaten wacoom intuos modellerine bakabilirsin.Bende aşağıdaki üründen var.

http://www.bilimseleserler.com.tr/Wacom-Intuos-Pen-Small-CTL-480-ENES,PR-53914.html

Bir tane daha vardı başka marka iTrust onunda fiyatı 150 tl civarıydı.Onunla bunun arasında dağlar taşlar fark yoktur fiyatı 2 katı olmasına rağmen.Zaten yetenek oldukdan sonra tabletin iyi yada kötü olması çok fazla etki etmiyor.Mesela bende çizim yeteneği olmadığı için 2 milyarlık ekran tabletle bile düzgün çizemem :D

Toplam Hit: 1280 Toplam Mesaj: 6
grafik ps tablet psd cs6