folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Great Place To Work

Great Place To Work

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

Selamlar, 

Öncelikle Great Place To Work nedir?

dünyada 5 kıtada, 49 ülkede faaliyet gösteren, güven düzeyi yüksek iş yeri kültürleri geliştirerek kuruluşlara mükemmel iş yerlerini tanımlamalarına, yaratmalarına ve sürdürmelerine yardım eden global bir araştırma, danışma ve eğitim şirketidir.

Simdi soruya gelirsek. Calismis olduğum kurum bu sirket ile anlaşmış. Mail adreslerimize bir anket linki düştü. Bu anketi doldurmanızi istiyorlar. Anketin genel konusu calistigimiz krurumdan memnun muyuz uzerine kurulu.

Cok yakin zamanda da kisilel verilerimizin kullanabilmesi ve paylasabilmesi hakkinda calistigimiz kuruma yazlili belge verdik : )

Bu anket anonim gizli olarak geciyor ama kendi sirketim bir sekilde vermis olduğum cevaplari gorebilir mi?

Fişleniyor muyuz gibi sorular belirdi kafamda.

Ne diyorsunuz var midir boyle bir ihtimal olabilir mi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    zeitgeist bunu yazdı

Selamlar, 

dünyada 5 kıtada, 49 ülkede faaliyet gösteren, güven düzeyi yüksek iş yeri kültürleri geliştirerek kuruluşlara mükemmel iş yerlerini tanımlamalarına, yaratmalarına ve sürdürmelerine yardım eden global bir araştırma, danışma ve eğitim şirketidir.

Simdi soruya gelirsek. Calismis olduğum kurum bu sirket ile anlaşmış. Mail adreslerimize bir anket linki düştü. Bu anketi doldurmanızi istiyorlar. Anketin genel konusu calistigimiz krurumdan memnun muyuz uzerine kurulu.

Cok yakin zamanda da kisilel verilerimizin kullanabilmesi ve paylasabilmesi hakkinda calistigimiz kuruma yazlili belge verdik : )

Bu anket anonim gizli olarak geciyor ama kendi sirketim bir sekilde vermis olduğum cevaplari gorebilir mi?

Hocam en azından anket linkini verseydin, belki benzersiz bir adres olup olmadığı konusunda yorum yapabilir, fişlenme konusunda yorum yapabilirdik.

Şirketi bilmediğim ve bu anketi yapan firmayı bilmediğim için; "hayır cevaplarınızı göremez" olarak ankete katılmak istiyorum :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    zeitgeist bunu yazdı

Selamlar, 

Anketi Great Place To Work düzenliyor ise hayır hocam verilerinizi şirketiniz ile paylaşmıyorlar. Ya da anket sonrası Great sizi arayıp kardeşim neden şu konuda mutsuzsun diye feedback istemiyor. Sadece şirketinizin ünvanı hakedip haketmediği ile ilgili bu anket 

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

Great place to work etiketli bir yerde çalışmıştım, insanları nizami sikiyoruz demenin ingilizcesidir bu kavram. Buna sahip olanlardan korkun esas. Vıcık vıcık yapmaciklik akar her kademesinden.

~
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

Su kisisel verilerin kullanimi ve paylasimi ile ilgili alinan yazili belge sonrasinsa bu tarz bir anket cikinca az paranoya yaptim sanırım. 

Diyorsunuz ki çok ta problem yok. Anket soylendigi gibi gizli.

Teşekkürler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    zeitgeist bunu yazdı

Su kisisel verilerin kullanimi ve paylasimi ile ilgili alinan yazili belge sonrasinsa bu tarz bir anket cikinca az paranoya yaptim sanırım. 

Diyorsunuz ki çok ta problem yok. Anket soylendigi gibi gizli.

Teşekkürler.

doldur, soran olursa(ki gerçekten çalışmak için iyi yer sertifikası veri paylaşmıyor) salladım de geç hocam

bi forma bakıp da işin kayacaksa öyle işi s2m

Deleted001 tarafından 31/May/22 11:39 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    antichrist bunu yazdı

Great place to work etiketli bir yerde çalışmıştım, insanları nizami sikiyoruz demenin ingilizcesidir bu kavram. Buna sahip olanlardan korkun esas. Vıcık vıcık yapmaciklik akar her kademesinden.

+1 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

şirket kaç kişi? kişi sayısına göre verilen cevaplardan bile anlıyorlar eğer ucu açık sorular varsa.

örneğin bizim şirkette ingilizce gelen anketlerdeki ingilizcenin seviyesine göre bi defa benim olduğumu anlamışlardı... :-)

De genio e de louco, todos temos um pouco!
Toplam Hit: 562 Toplam Mesaj: 8
anket anonim