folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Güncellendi : Mail Parolası Bulma Aracı - KARMA (Kurulum-Kullanım)

Güncellendi : Mail Parolası Bulma Aracı - KARMA (Kurulum-Kullanım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek

Merhabalar ;

Daha önce videosunu çekip anlattığım Sızdırılmış Email bilgilerini gösteren Araç KARMA için "Nasıl kurulur ve kullanılır" videosu çektim.

Vid: https://youtu.be/LWN3-zhCbWE

iyi seyirler dilerim.

not : Tool güncellendi.

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Şu an kırsal bir yerde olduğum için video izleyemiyorum, bu karma tool u sızdırılmış şifreleri mı kullanıyor?

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek
    SpoofU bunu yazdı

Şu an kırsal bir yerde olduğum için video izleyemiyorum, bu karma tool u sızdırılmış şifreleri mı kullanıyor?

SpoofU : Selamlar. Hack edilmiş DBlerden sızan bilgilerden Emailleri buluyor ve sana Text olarak Pass bilgisi veriyor. Bunu Güvenlik içinde kullanabilirsin. Kendi Maillerini sızmışmı diye kontrol ededebilirsin tabii.

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Scripte cok da gerek yok, tor browser varsa pwndb2am4tzkvold.onion adresine gidin, script de arkada bunu yapiyor zaten.

Tor browser yoksa;

https://pwndb2am4tzkvold.tor2web.io/

Ehl-i Byte
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

Scripte cok da gerek yok, tor browser varsa pwndb2am4tzkvold.onion adresine gidin, script de arkada bunu yapiyor zaten.

Tor browser yoksa;

çok fazla database yok herhalde tumblr ve adobe database'i olsa sevgilisinin onu aldattığından şüphelenen oda arkadaşıma yardım edecem de bi türlü bulamıyorum şu iki datayı. raidforums'da var da paralı. :d

HACKEROKAN!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Teşekkürler, bakalım.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

İlla linux mu yüklememiz lazım bunun için?

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Windowsta yapabilme şansımız yok mu?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Tor browser yoksa;

çok fazla database yok herhalde tumblr ve adobe database'i olsa sevgilisinin onu aldattığından şüphelenen oda arkadaşıma yardım edecem de bi türlü bulamıyorum şu iki datayı. raidforums'da var da paralı. :d

piyasa bu dblerle kaynıyor githubda bile vardı hatta breachcomplation mu ne vardı onun içinde vardı hatta ve hatta telkegram botu vardı onda bile vardı, eğer buradaki şifreleri halen kullanan varsa oda arkadaşına söyle hemen ayrılsın...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Tor browser yoksa;

piyasa bu dblerle kaynıyor githubda bile vardı hatta breachcomplation mu ne vardı onun içinde vardı hatta ve hatta telkegram botu vardı onda bile vardı, eğer buradaki şifreleri halen kullanan varsa oda arkadaşına söyle hemen ayrılsın...

telegram botu shiverbot'ta yok hocam. internette free olarak gezinen tüm adobe ve tumblr database'i kriptolu. Hashcat ile ben biraz uğraşayım dedim belki kırarım. bloglarda çok kolay kırması falan yazmışlar. Beceremedim. adobe ve tumblr database'i için link atabilir misiniz rica etsem?

HACKEROKAN!
Toplam Hit: 4032 Toplam Mesaj: 10
siber güvenlik leak karma