folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Güneş Enerji Paneli İle Powerbank Ve Telefon Şarj

Güneş Enerji Paneli İle Powerbank Ve Telefon Şarj

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Arkadaşlar malum yaz geliyor, dışarıda çok fazla zaman harcayacağımız günler olacak.

Şu şarj olayını çözmek için güneş enerji panellerinden anlayanlar yardımcı olabilir mi acaba?

Dx.com dan şöyle bir şey bakıyorum.

http://www.dx.com/p/solar-power-cell-phone-charger-mobile-power-bank-dark-blue-434898

Bununla  telefon ve powerbankları şarj edebilir miyiz?

Ya da şu paneli alsan şöyle şöyle yapsan daha iyi şarj edebilceğin bir sistemin olur diyeceğiniz bir yorumunuz var mıdır?

Bir de şu son gümrük olaylarından sonra Dx.com'dan alışverişler de sıkıntı yaşanıyor mu?

Daha önce böyle bir cihaz aldım fakat kendini dolduramadı sanırım bir işe yaramadı.

http://www.dx.com/p/mobile-10000mah-solar-power-bank-w-dual-usb-blue-black-363214

Kumanaga tarafından 27/May/17 13:25 tarihinde düzenlenmiştir

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shock56
    shock56's avatar
    Erkek

Geçen Şok a gelmişti. İstersen bir bak. Üzerinde telefon şarj edebilmek için usb girişi falan da vardı. 

Teknik detaylarını pek incelemedim. 

shock56 tarafından 27/May/17 13:30 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aliexpress'ten sipariş vermiştim kendi pili vardı onu şarj ediyor oradan telefonu şarj ediyordu. Ancak çok uzun süre güneşte durması gerekiyordu dolması için.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

bu tarz ürünler kendsini güneşten şarj etmiyorlar sanırım herkesin şikayeti var. Ben de aldım güneş ile şarj etmenin alakası olmadı hiç, pili dışardan doldurup kullandım hep.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Gibi

https://youtu.be/77clSv6IE98

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

şokun sattığı 99 tl lik şarz çok iş yapıyor haberiniz olsun

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
Toplam Hit: 1758 Toplam Mesaj: 7
powerbank şarj solar panel güneş enerjisi