folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Güneş Tutulması(Bir Sonraki Tamt Tutulma 50 Yıl Sonra)

Güneş Tutulması(Bir Sonraki Tamt Tutulma 50 Yıl Sonra)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet
    ahmet's avatar
    Erkek
    Aramızdaki bazı arkadaşlarımızın tekrar görmesinin imkansız oldugu güneş tutulmasından orjinal bi resim...

http://img76.imageshack.us/img76/8254/1456083aq.jpg

Çok çalış, duvarda yazmaz her kural... ------------------------------------- Herkes tarafından doğru kabul edilen şeyler büyük olasılıkla yanlıştır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Bir sonra ki güneş tutulması 50 değil 54 yıl sonra... SaYGıLaR mina kyim...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    tam tutulma türkiye de görülmesi için 54 yıl sonra.
    yoksa başka ülkelerde yine görüceksinizi tam tutulmayı görmek istiyen gidebilir yurt dısından izler saygılar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Yalan işler bunlar geçenkine 80 sene sonra dediler gördük işte 80 sene geçmedi herhalde(belki de geçmiştir :P)Yoksa ben mi karıştırıorm??
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet
    ahmet's avatar
    Erkek
    yanlışın olmasın?

Çok çalış, duvarda yazmaz her kural... ------------------------------------- Herkes tarafından doğru kabul edilen şeyler büyük olasılıkla yanlıştır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    aynen baba ama 40 yıl sonra demişlerdi ben sayıyordum kaldı 33 yılımız olleyyy falan die :D konyadaydım bende abi mükemmel bişeydi ya olamaz böyle bişey konyada en güzel manzara benimdi sanırım çünkü en yüksek yerden ben baktım :)))) camerayada aldım zati :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Ben 7 Sene Sonra Diye Duydum..Kim Veriyo Bu Bilgileri A.q. Ben Öle Bilim Adamının.. :}

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
Toplam Hit: 1299 Toplam Mesaj: 7