folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Güven Duymayı Severmisiniz

Güven Duymayı Severmisiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanaN
    CanaN's avatar
    Dişi
    Ben insanlara güvenirim onları anlattığı kadarıyla tanırım.Yalan da söyleyen olabilir yanıltmak adına ama yanılan yanıltan olur ben değil peki siz güven duymayı severmisiniz yada sevmiyorsanız neden sevmiyorsunuz.

Holyone bizi discoya götürrrr !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    BEN ŞUKADARINI BİLİYORUM Kİ BU DEVİRDE KİMSEYE GÜVENMEM HATTA BABANA BİLE GÜVENME DİYE Bİ LAF VARDIR HAKKATEN DOĞRU BENCE HERKESLE ARANDA Bİ MESAFE BIRAKICAKSIN VE KOLAY KOLAY HERKESE GÜVENMİCEN..!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanaN
    CanaN's avatar
    Dişi
    katılmıyorum güvenmek çok güzel

Holyone bizi discoya götürrrr !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hiç kimseye güvenmiyorum die bi şaçmalık olamaz... İşte o zaman paranoyak ve hastalıklı bir kişilik olursun...

Hayatımda güveneceğim adamlarda var güvenmeyeceğimde tabiki ama örneğin sevgilimin söylediklerine sonuna kadar güvenirim ve bilirimki yalan söylemez bana, kandırmaz beni.Ve bu bile beni mutlu etmeye yetecektir... İşte ilişkilerin bile tabanı güven...

Güvenmek güven duymak güzel bişey...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek
    ben gecen sene ew arkadasıma guvendım herseyımı paylastım ac kaldık 1 ekmegı 2ye bolup yedık okul bıterken bana 1 mılyar taktı ve kactı sımdı soole ben nasıl guvenem ınsanlara

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bi kıza güvendim yanılmışız
    bi şirket sahibine güvendim yanılmışız
    babama güvenmiştim çokönce ama çook yanılmışız

ya kimseye güvenilmez ben şahsen güvenmiorum sevdiğim kıza güvenioduk aldatıldık patrona güvenioduk yamuğa geldik babamıza güvendik .... sittir et orayı ben kendime güvenmiom be :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    güveneceğiniz insan sizin güveninizi hak ediyorsa güvenmek gerçekten çok güzel birşey...

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Kimseye güvenmem kendime güvendigim kadar

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek

Elbette güvenirim insanlara ama hiç kimseye %100 teslim de olmam her zaman kendime birşeyler saklarım.

Ali cengizin 40 oyunu varmış öğrencilerine 39 unu öğretir bir tanesini de kendine saklarmış.

İnsanlara istediğiniz kadar güvenin, bu kim olursa olsun size yanlış yapma ihtimali vardır ya da çekip gitme ya da onun da güçsüz kaldığı durumlar. Ama yine de insanlara güvenin, kimseye güvenmeden de hayatın tadı çıkmaz bence, bir dost bulma ihtimalin bile çok azdır.

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

süre ve sınır koyalarak herkese güvenirim...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Atmayın Şükrü'ler...

sizin kendisine güvenmediğinizi apaçık belirttiğiniz kişi;sizeihanet etmekten utanmaz ve çekinmez...

ama en azından güvendiğiniz kişi de size karşı bir saygı olusur ve size kötülükten cekınır ...

ayrıca hep bız guvenmıyoruz ınsanlara;bazı ınsanlardan da bıze guvenmelerını beklerız.

tabi ki  en basta bizim güvendiğimiz kişi bizi en iyi tanır ve bize güvenir...

babama güvendim ... ... geyik'tir yaw...

zaten aşk evlendikten sonra biter diyorlar ya;

anlamıyorlar ki evlendikten sonra yuvayı ayakta tutacak olan seyın aşk degil saygı ve sevgi olacağını...

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
Toplam Hit: 2352 Toplam Mesaj: 11