folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Güvenli Modda Program Kurmam Lazım -Çözüldü-

Güvenli Modda Program Kurmam Lazım -Çözüldü-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

bilgisayarım sadece güvenli modda açılıyor acilen bi flasha windows isosu yazdırıp format atmam lazım. yarına MUTLAKA yetiştirmem gereken bi çalışmam var. güvenli modda program kuramadığım için Windows DVD-USB tool'u kuramıyorum.

http://www.pcsozluk.com/guvenli-modda-program-kurulumu-windows-installer/

şöyle bi site var bişiler yazıyor da hiç bişe anlamadım. yardımcı olur musunuz ya da alternatif çözümler.

EDİT: Çözdüm yukardaki linkteki yöntemi zor bela yaptım anahtar isimleri biraz farklı orda veridğinden win10 olduğu için galiba yazı 2013 de yazılmış çünkü. DVD Tool kurabildim.

RotKerim tarafından 10/Eyl/19 00:35 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek

Ben win 10 iso içindeki dosyaları direkt flasha kopyalayıp usbden boot edip sıkıntısız format atıyordum hocam, dene bir istersen. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    h2so4 bunu yazdı

Ben win 10 iso içindeki dosyaları direkt flasha kopyalayıp usbden boot edip sıkıntısız format atıyordum hocam, dene bir istersen. 

hocam regeditten zor bela program kurmayı açtım. dvd tool kurdum. ama direk isonun içindeki atıp kurmayı hiç denemedim aklımda bulunsun ama. teşekkür ederim ilgine

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    h2so4 bunu yazdı

hocam regeditten zor bela program kurmayı açtım. dvd tool kurdum. ama direk isonun içindeki atıp kurmayı hiç denemedim aklımda bulunsun ama. teşekkür ederim ilgine

Toplam Hit: 830 Toplam Mesaj: 4
güvenli mod