folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Güvenlik Kameraları Hakkında Bilgisi Olan Varmıdır?

Güvenlik Kameraları Hakkında Bilgisi Olan Varmıdır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkadaşlar babanın mendereste bir prefabrik evi var. bahçesi tavukları filan asıl ev de ksk da. şimdi almanyadaki alzheimer anneanne için onun evine teyzemler bir kamera takmışlar. girip biz buradan telefondan izleyebiliyoruz.

bu babanın hoşuna gitti. kamera almak istiyor fakat aynı zamanda ücretleri hakkında hiç bir bilgimiz yokk,

sistemin atıyorum 1 haftalık kayıt alması işte akşamları görebilmesi için sanıyorum kızılötesi filan oluyor bu tarz özellikler istiyor nereden nasıl bakarız ? fiyat aralığı nedir bir sorayım dedim

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_genclik06
    asi_genclik06's avatar
    Erkek

Merhaba güvenlik kameraları DVR kayıt cihazları ile network çıkışlı olması gerekli bunlarla beraber 2 MP gece görüşlü bir kamera tüm ihtiyaçlarınızı karşılar 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Lokasyonda internet varsa isin kolay, yok ise 4,5g üzerinden hizmet almaya calisirsan pahaliya patlar.

ortalama 4 kamera, 1 kayit cihazi yaklasik 1.000 TL ile 2.000 TL arasi birseydir.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

alzheimer hastası ise ekstadan bitane de gps telefon alın kadına.Gps de aktif hale getirin kafanız rahat olsun.  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dr_X
    Dr_X's avatar
    Erkek

haikon ve dahua gibi bilinmiş markalara yönebilirsin local için şuan 4 lü bir sistem ortalama 2000 tl ye yakın bir maliyet ile kurulum yapılıyor cihaz internet verilip ( eğer dsl alt yapısı varsa ) telefondan bulut sistem üzerinden izleyebilirsin lokasyonda eğer internet alt yapısı yok ise boşuna uğraşma çok pahalıya çıkar

Ainesi İŞTİR kişinin..LAFA bakılmaz !.....Çok laf YALANSIZ olmaz !.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    Seminerist bunu yazdı

alzheimer hastası ise ekstadan bitane de gps telefon alın kadına.Gps de aktif hale getirin kafanız rahat olsun.  

şu kol saatlerinden var. net alzzheimer değilde başlangıcı var. teyzem karşı dairede oturuyor ama üç kız karde ş dönem dönem kameradan da takip ediyorlar. kendisinin evde kamera olduğundan habei yok filan

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Kamera+DVR cihazı+HDD+modem için bağlantı falan fistan heryer kablo işin boku çıkıyor.

Şu linkteki cihaz indirimdeyken aldım ve gayet memnun kaldım. Cihaz yağmura dayanıklı ve ptz sayesinde uzaktan yönü değiştirilebiliyor. Ayrıca HDD ye de ihtiyaç duymuyor, üzerinde SD kart yuvası var.

https://m.banggood.com/INQMEGA-PTZ381-HD-1080P-PTZ-360-Panoranic-Waterproof-IP-Camera-IR-Night-Version-Two-way-Audio-p-1542643.html?rmmds=orderdetail

Buna benzer ptz özellikli bir cihaz ile bir de modem(ben wifi olarak kullanıyorum) işini en düşük bütçe ile halleder.

Hem bu cihazlarda mikrofon ve hoparlör de var. Ortamdaki sesleri ve hareketi algilayinca telefona anlık uyarı da geliyor. Bu şekilde tavuklarını, horozların ötüşünü dinleyip onlara uzaktan seslenip hasret giderebilir, onların mis kokularını burnunda hissedebilir.

Kendi kameramdan (linkini verdiğim cihaz) iki görüntü atayım

Ek olarak bu görüntü 3.kattan çekilme

antivir-US tarafından 15/Oca/20 21:31 tarihinde düzenlenmiştir

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 956 Toplam Mesaj: 7
kamera