folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Güvenlik Kameraları İçin En İyi Yazılım?

Güvenlik Kameraları İçin En İyi Yazılım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

EDS DVR kayıt cihazları için kamera izleme yazılımı ne önerirsiniz?

CMS isimli yazılımı indirecem fakat sağlam bir site bulamadım bir çoğu CMS diye başka yazılım eklemiş.

CMS nin asıl sitesi var mı onu da bulamadım.

Bu işte en iyi yazılımı hangisi sizce?

KNOWLEDGE IS POWER!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

hocam analog dvrların programları dvrın iceisindeki codec göre değişiyor yani x firmasının yazılımı harici baska yazılımda izleme sansın olmuyor bazı model markalarda PSS mesela uyusuyor neutron, uranium marka cihazlar vb. yani senin cihazın nvr olsaydı yani ip tabanlı program cok. onvif destekli bütün ip client uygulamarı iş görüyor. edsnin kendi sitesi var yada firması ile irtibata geç sorun nedir tam bilmiyorum ama marka modelini yazarsan cihazın yardımcı olayım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

hocam analog dvrların programları dvrın iceisindeki codec göre değişiyor yani x firmasının yazılımı harici baska yazılımda izleme sansın olmuyor bazı model markalarda PSS mesela uyusuyor neutron, uranium marka cihazlar vb. yani senin cihazın nvr olsaydı yani ip tabanlı program cok. onvif destekli bütün ip client uygulamarı iş görüyor. edsnin kendi sitesi var yada firması ile irtibata geç sorun nedir tam bilmiyorum ama marka modelini yazarsan cihazın yardımcı olayım.

Firma ile iletişime geçtim gerçi CMS kullanabilirsiniz dedi baktım sitelerinde yazılım yok yarın tekrar iletişime geçecem.

CMS yi indirebileceğim bir link paylaşır mısınız?

CMS yazılımını bulamadım gerçekten her sitede başka başka şeyler çıkıyor.

Modeli yarın paylaşırım

KNOWLEDGE IS POWER!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

hocam ürünün kendi yazılımı ücretsizdir. ama bulamıyorsan benim önerim video yönetim yazılımı al. Blueiris çok kolay ve ucuz. onviften veya RTSP ile eklersin. ekleyemezsen ara beni ben eklerim. PC ye kayıt yapıyor yazılım. uzaktan izleyebiliosn mobil veya webten.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

burdan cihazin modeline gore

https://www.eds.com.tr/teknik-destek/

indir hocam dvrnin uzetinde.etiket vardir yada bilgi kismina gir oraya bak ona gore uygulama.linki atayim

Toplam Hit: 703 Toplam Mesaj: 5
kamera güvenlik dvr güvenlik