Hacker Şarkıları :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

verildimi bilmiyorum. eski bilgilerimi karıştırırken buldum. paylaşayım dedim. güzel makara yapılmış (:

bir hackeri çok sevdim o beni hiç sevmiyor şifremi ona verdim artık qeri vermiyor klavyem mousem bağlanmış çaresizim adminim bu msni sen verdin benden almak istiyor (bir kuLunu çok sevdim)

msn imi çaldın biliyorum çok ipnesin biliyorum bende seni hackliyorum biraz sabreeet o geceler geçmez bensiz titretiyorsun sessiz sessiz msn deyim ama virüssüz biraz sabreet (o şimdi asker)

kaderimde bu da mı vardı msnimi başkalarıyla göreceksem eğer bozulsun mönitör görmeyeyim bir daha yaaar msnim nerde ya şifreyi ver ya da log out olma bilirsin msnsiz yaşayamamki ölürüm hasretinlee

Bir şifre bulacaksıın onun gibi birisi çalamayacak Gizli soruyu sallayacaksın Kimseler bilemeyecek.. ( Manga)

Çaldırmam sana şifremi Seni engeller giderim Beddua etmem üzülme Bende seni hacklerim Kolaymı sandınşifremi Ben bile zor hatırlarım. Gizli soruylaaa ugraşma Cünkü Onuda salladım (Kafama sıkar giderim)

Hacker olda düş peşimeee Lamel olda al şifremi Gidiyor msn gidiyor bilerek Yinede üzülüyorum sana ben

Kimbilir kaç hacker daha çözecek şifremi Senide hacklemek var yaa Yeniden msn açmak var yaa (BayHan )

Yıllar geçsede üstünden Bu msn unutulurmu? Hacker diyip istemeden Bu msn unutulurmu? Oysa düşlerim başkaydı Bir sürü kız vardı Daha ekliyeceklerim vardııı (Bu Kalp Seni Unuturmu)

Çilesiz günüm yok Hacker ararsan Çok Öyle kötüyüm kii Bana hacker ların bir oyunumu bu Al dı msn imi verdi sonumu Msn e doymadan Göçüp gidecegim Yoksa Adsl in bir anlamımı var Bıktım artık Hackerlardan Çalmakla biter mi bu Msn yolu OOoooOfffff Bu Adsl sizlik Bu dertt (Kaderimin oyunu=HalukLevent)

aklım hayır desede hack dedi gönül yine msn peşinden koşup gider misin o senin güvenlik duvarını görmezden gelir msni titrettikçe gülüp geçer misin

hack e yürek gerek anlasana her defa formatlıyorum ama gitmeliyim virüsü silip acını dindiremem ama bak bana ben hackerin ta kendisiyim

hacker utansın ah utansın bizi msnden bizi msnden çalan o hacker hacker utansın (gökan özen - kader utansın)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 703 Toplam Mesaj: 1