Hafıza Kartı Kilitlendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    nokia 6600 kullanıyorum tlf bi arkada vermiştim ne yaptıysa hafıza kartı kilitlendi diyo şifre falan da bilmiyorum ne olacak bu şifreyi nerden bulcam ya arkadaşta ne yaptını bilmiyo

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Bi internet cafeye falan git kartı biçimlendirsinler sorunun o zaman çözülmesi lazım. Sen biçimlendireceksen, pc ile bağlantısını kur sonra bilgisayarımdan gelen usb aygıttaki klasör her neyse sağ tıkla biçimlendir de sorunun çözülmesi lazım :s

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    şimdi kart şifre kırıcı aletler var 10ytl civarı,anlıyosan al onlardan bi tane kır ;) anlamıyosan 5 kaıda fln kırarlar heralde şifreyi telefoncuda :)

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    Hafıza kartını kart okuyucuya tak sonra biçimlendir telefondan yapsan şifresiz olmaz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hafıza kartına şifre koyulmuş gibi gorunuyo,telefonculara götur, şifreyi kırarlar fakat 5-10ytl arasi bişii isterler.

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByNiko
    ByNiko's avatar
    Erkek
    telefocuyum burada olsaydın kırardım sana :P şifreyi kırdıkdan sonra hafıza kartına gel oradan biçimlendirde tmamdır

Serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dünyada Sende serefsizce Yasiyorsan ADiLiGiNE boncuk takta NAZAR DEGMESiN!!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    MMC Kartınızın Şifresini Unuttunuz/Bilmiyorsunuz :

Bilgisayar Üzerinden MmcMedic İle Format İçin :
    Kart Okuyucunuz var ise (Card Reader&Writer) mmc kartınızı takmadan önce mmcmedic programını çalıştırın.
    Daha sonra programdan kartınızın takılı olduğu sürücüyü seçin.
    Son olarak kartınızın MB boyutunu yazın (32,64,128,256,512,1GB)
    MmcMedic programı kartınızı okuduğu (gördüğü) zaman üzerindeki kart resmi yeşil renkli olup format işlemine hazır olacaktır.
    Son hamle Format Mmc butonuna basmanız....

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    aynı şey benimde başıma gelmişti.hemde durup dururken. içindeki herşeyde silindi üstelik.5 ytlye yaptılar telefoncular
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

bide soyle bi mantık var ama her zaman yemior onu söliim yinede denemekte fayda var :)

Öncelikle telefonumuza Psiloc - eFileManager programını kuruyoruz.Telefounumuza Psiloc - eFileManager programını kurduktan sonra programı çalıştırarak.

C:\ üzerinde Find-Simple seçeneği ile mmcstore dosyasını aratıyoruz. Psiloc - eFileManager programı aracılığı ile bulmuş olduğumuz mmcstore dosyasını telefonumuzda çalıştırma imkanımız olmadığı için Bluetooth yardımı ile bilgisayarımıza yolluyoruz. Bilgisayarımıza yollamış olduğumuz dosyayı birlikte aç seçeneği ile Not Defterinde açıyoruz ve önümüze asağıdaki gibi bir pencere çıkıyor.

bu pencerede belirtilen yerdeki numaralar hafıza kartına koyupda unttuğunuz şifredir,böylece şifreyi öğrenmiş oldunuz... 

soyle bişey yani

alıntı bu 

Amphetamine Logic.
Toplam Hit: 2455 Toplam Mesaj: 9