folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hakiki Bal'ın Son Kullanma Tarihi Olmaz.

Hakiki Bal'ın Son Kullanma Tarihi Olmaz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Merhabalar,

Hayatım da ilk defa Petek Bal ın kurtlandığına şahit oldum, Bildiğin küçük kurtlar var içinde. Benim Memleket Rize zamanında Ailem arıcılık la da uğraşmış tı. Bugün Wikipedia da bal ı aratsanız, Bir sürü bilgi çıkar karşınıza bunlardan biri de Bal'ın s.k.t si olmaz bilgisidir. Bal'ın bozulması için özel ortam hazırlanması gerekir, başka türlü bozamazsınız balı. Buna rağmen Piyasada satılan tüm ballar da s.k.t tarihi var. Acaba bu bal ların sahte olduğu devlet tarafından da mı tescilleniyor. Bu yüzden mi s.k.t koyuyorlarlar? 

Bu durum neyle alakalı, Kurtlanan gerçek bal daha önce gördünüz mü? 

Cevaplar için teşekkürler.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Resim atsana merak ettim.

Buyuk ihtimalle icindeki balmumu kurtlanmistir.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    underzero bunu yazdı

Resim atsana merak ettim.

Buyuk ihtimalle icindeki balmumu kurtlanmistir.

Balmumu üzerinde zaten ama daha önce hiç görmemiştim, Sizce normal mi yani bu?
    (Bu arada balmumun şekli bu kurtlar sayesinde bu hale gelmiş, Altıgen şekiller bu hale gelmiş)

rahmandaburda tarafından 18/Eki/18 12:12 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
Toplam Hit: 688 Toplam Mesaj: 3
bal s.k.t skt gerçek bal sahte bal kurtlu bal kurtlanmış bal