folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Hangi CS 1.6 Modunu Tercih Ederdiniz?

Hangi CS 1.6 Modunu Tercih Ederdiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

Selamlar, alttaki oyun modlarından hangisini oynardınız; IP vermeyeceğim çünkü foruma ait 1.6 serveri var.

Sıralı ve yakışıklı bir IP kullanacağım. Ayrıca alanadıyla giriş ve TS3/Discord'u olacak :)

Gungame

Bayrak Kapmaca

Deathmatch

CS:GO Mod

Paintball

Deathrun

Zombie Escape veya Plague

Basebuilder

Furien

Jailbreak

Pro

Farklı bir Mod aklınızdaysa söyleyebilirsiniz, teşekkürler.

Deleted001 tarafından 15/May/21 09:19 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

oyuncu olursa dm güzel olur ama dm içinde çok oyuncu lazım

yani ben kendim kuracak olursam maç serveri kurardım şu aşamada çünkü ben klasik adamım ve rekabetçi adamım 5 vs 5 takım vs lerini severim ve diğer modlar için hep çok oyuncu gerekiyor bunu sağlayamam şu aşamada

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

yani ben kendim kuracak olursam maç serveri kurardım şu aşamada çünkü ben klasik adamım ve rekabetçi adamım 5 vs 5 takım vs lerini severim ve diğer modlar için hep çok oyuncu gerekiyor bunu sağlayamam şu aşamada

95 ile IP'leri başlayan firmadan Fullmod server aldım içine D2 ve gerekli PRO eklentilerini kurdum istersem de DM yapabilirim ama kitle ve ilgili arkadaşlar lazım yönetimde.

Sana Telegramdan yazacaktım da rahatsız etmek istemedim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

95 ile IP'leri başlayan firmadan Fullmod server aldım içine D2 ve gerekli PRO eklentilerini kurdum istersem de DM yapabilirim ama kitle ve ilgili arkadaşlar lazım yönetimde.

yaz hocam yaz sorun yok

dm nin tek sıkıntısı sürekli aktif olarak oyunun içinde olduğundan dolayı insanı çok çabuk yoruyor o yüzden sürekli yeni oyuncu lazım oluyor insan 30 dk oynayınca yoruluyor ve oyuncu çabuk çıkıyor dm de o yüzden normal serverlardan daha fazla oyuncu gerekiyor eğer ip baş iplerden ise zaten o firmanın otomatik oyuncu yönlendirmesi oluyor ki ilk ipler asla boş olmuyor ve almak istiyorsan yönetime devir etmesi için para veriyorsun falan ohooo ip yi şutlarsan bir bakarım ama her türlü gelir takılırım ( fun jb falan hariç )

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı

yaz hocam yaz sorun yok

dm nin tek sıkıntısı sürekli aktif olarak oyunun içinde olduğundan dolayı insanı çok çabuk yoruyor o yüzden sürekli yeni oyuncu lazım oluyor insan 30 dk oynayınca yoruluyor ve oyuncu çabuk çıkıyor dm de o yüzden normal serverlardan daha fazla oyuncu gerekiyor eğer ip baş iplerden ise zaten o firmanın otomatik oyuncu yönlendirmesi oluyor ki ilk ipler asla boş olmuyor ve almak istiyorsan yönetime devir etmesi için para veriyorsun falan ohooo ip yi şutlarsan bir bakarım ama her türlü gelir takılırım ( fun jb falan hariç )

IP almıştım ama bırakıp ön IP'lerden almaya karar verdim, kurarsam IP'yi atarım özelden :)

Pro Public yapacağım, tadında kararında olacak :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KemikadaM
    KemikadaM's avatar
    Erkek

Pro olsun bizim olsun :)

Toplam Hit: 1194 Toplam Mesaj: 6
cs 1.6