Hangi Laptop'u Önerirsiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bu donanım konusunda falan pek bilgim olduğu söylenemez kullandığım bilgisayar artık bana yetmemeye başladı. 

Laptopu genel olarak 3d max, autocad, sketchup, photoshop gibi programlar için kullanacağım fakat ne alacağımı bilmiyorum, daha çok mac pro almak istiyorum fakat 3d max os x'e  uyumlu değilmiş boot camp ile win kurup kullanılabiliyormuş win kurduğumuz zaman verim çok fazla düşermi 3d max sıkıntısız çalışır mı? bilen kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

fiyat olarak 5k ya kadar çıkabilirim laptopun çok ağır olmayıp yanımda rahat taşıyabileceğim birşey olmasını istiyorum önerilerinizi bekliyorum, iyi günler.

Lazmania61 tarafından 16/Tem/15 17:39 tarihinde düzenlenmiştir

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar bu donanım konusunda falan pek bilgim olduğu söylenemez kullandığım bilgisayar artık bana yetmemeye başladı. 

Laptopu genel olarak 3d max, autocad, sketchup, photoshop gibi programlar için kullanacağım fakat ne alacağımı bilmiyorum, daha çok mac pro almak istiyorum fakat 3d max os x'e  uyumlu değilmiş boot camp ile win kurup kullanılabiliyormuş win kurduğumuz zaman verim çok fazla düşermi 3d max sıkıntısız çalışır mı? bilen kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

fiyat olarak 5k ya kadar çıkabilirim laptopun çok ağır olmayıp yanımda rahat taşıyabileceğim birşey olmasını istiyorum önerilerinizi bekliyorum, iyi günler.

Nasıl ya? Asıl Mac Os a uyumlu olmalı, gerekirse Windows a uyumsuz olsun. Mac tasarım bilgisayarı değil mi nasıl uyumsuz olur arkadaş ???

Kolay gelsin hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

bence mac pro al hocam ama dediğin gibi verim düşecekse felan orasını bilmiyorum 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı

Nasıl ya? Asıl Mac Os a uyumlu olmalı, gerekirse Windows a uyumsuz olsun. Mac tasarım bilgisayarı değil mi nasıl uyumsuz olur arkadaş ???

Kolay gelsin hocam

bende anlam veremedim hocam.

@TOMBLACK daha iyi bir seçenek çıkmazsa öyle olacak inş hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek

Monster is istasyonu na bak hocam direk mac felan alma sakin 3d max bende kullaniyorum render alamazsin mac alirsan bosu bosu almis olursun render her laptop un yapacagi is degil monster in is istasyonu anca yeter 3d max e 

Amatör forever
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ANZAK bunu yazdı

Monster is istasyonu na bak hocam direk mac felan alma sakin 3d max bende kullaniyorum render alamazsin mac alirsan bosu bosu almis olursun render her laptop un yapacagi is degil monster in is istasyonu anca yeter 3d max e 

Tamam hocam dediğin gibi yapayım o zaman.

Toplam Hit: 1176 Toplam Mesaj: 6
autocad sketchup öneri laptop 3dmax