folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hangi Ram İ Almalıyım ?

Hangi Ram İ Almalıyım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Sistemim için Ram almak istiyorum ancak 2 ram arasında kaldım. Ram lerden biri RGB ve aralarında 100 tl fark var.

Sizce RGB gerekli mi ? Ne düşünüyorsunuz?

https://urun.n11.com/bellek-ram/corsair-2x8-16gb-3200mhz-ddr4-cmk16gx4m2b3200c16r-P380613545

https://urun.n11.com/bellek-ram/corsair-16gb2x8gb-ddr4-3200mhz-cl16-ram-cmw16gx4m2c3200c16-P400423393

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

satarken kolaylık olur hocam RGB nin ayrı bir yeri var herhalde millette
    ben olsam bunu alırdım hocam https://www.itopya.com/gskill-16gb-2x8gb-trident-z-rgb-3600mhz-cl18-ddr4-dual-kit-ram/

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Kasa dışındaki rgb ler tamam da anakartta, ram de falan rgb bana gereksiz geliyor. Boşu boşuna elektrik harcayacak. Özellikle gece kullanırken rahatsız eder beni o pavyon gibi ışıklar.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Yeni nesilde bi rgb fetişi var. Ellerinden gelse götüne RGB led sokup ışıl ışıl gezecek... Klavye haricinde RGB aşırı gereksiz. 100 lirayı ışık görecem diye vereceksen ver tabi ama bilgisayar kasaya değil monitöre bakılarak kullanılıyor yine de sen bilirsin XD

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ucuz olanı tercih et

Acaip derecede agresifim !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Yeni nesilde bi rgb fetişi var. Ellerinden gelse götüne RGB led sokup ışıl ışıl gezecek... Klavye haricinde RGB aşırı gereksiz. 100 lirayı ışık görecem diye vereceksen ver tabi ama bilgisayar kasaya değil monitöre bakılarak kullanılıyor yine de sen bilirsin XD

Yok hocam bana kalsa hiç ışık olmasın kasa da. Ama ne zaman donanım parçası almaya kalksam hepsinde bir ışık bir şey var. Işıksız normal bileşen bulamaz oldum.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

bende yeni kasa bilgisayar aldım, sahibinden.com dan, her tarafı ışıklı idi, pervaneleri falan, o ışıkların hepsinin kablosunu kestim, ışıksız yaptım.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Ram fiyatları bu kadar arttı mı ya :O Yuh !!

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 1083 Toplam Mesaj: 9
ram corsair ram rgb