Hard Disk Kafa Atıyo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek

Elimde eski samsun bi hdd vardı 320GB içine yedeklediğim fotoğrafları falan attım fakat daha sonra yaklaşık (1 yıl sonra) taktığımda ses gelmeye başladı ve şuan BİOS dahi görmüyor. baya sağlam kafa atıyo çıt çıt sesleribayağı bi çoğaldı.

bunun için aynı hdd den bulup kafayı değiştirsek olurmu yada başka bi çözümümü var mı ?

Her Şeyden Önce Korkmayı Bırakıp Bir Gün Öleceğini Kabullenmelisin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

https://mydisk.com.tr/ Kesin çözüm.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

kartı değiştirirsen düzelir.

al hdd i eline bilgisiyarcıları gez. aynısından birtane bul ve kartları değiş. çalışmazsa deki zalim sen bir işe yaramıyorsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

al hdd i eline bilgisiyarcıları gez. aynısından birtane bul ve kartları değiş. çalışmazsa deki zalim sen bir işe yaramıyorsun.

Denicem :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

vay anasını bu kafa atıo tabirini ilk dün duymuştum şaşırmıştım bide burda gördüm 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

abi belki kafa bozuk ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bak HDD arşivimden ne çıktı :

http://i67.tinypic.com/1ze8ol5.jpg

http://oi67.tinypic.com/1ze8ol5.jpg

Çok kaliteli hdd'dir. Bende sıfır almıştım zamanında. Az kullandım masaüstünde ama okuma yazma hızı o dönemin en iyi hddlerindendi. Sonra laptop alınca masaüstünü dağıtıp hdd'i, hdd arşivime atmışım. İçinde hala eski yedeklerim var. Arada bir 3.5" hdd kutusuna takar yedekleri değiştiririm.

Samsung hdd'lerden hiç sıkıntı yaşamadım bu güne kadar. Geçmiş olsun.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

abi belki kafa bozuk ?

yok değil.

kart bozuk.

kart bozulduğu için kafa atmaya başlar. sonra kurcalayıp urcalayıp teflon diskin anasını ağlatırlar. ondan sonra kafa bozuk diyip veri hiçbirşekilde kurtarılmaz.

iye kurtarılmaz yada kısmi kurtarlılır ? çünkü bozuk olan kart okuyucu kafasını saptırıyor ve diskin üzerindeki sektörlerin anasını ağlatıyor :/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Bak HDD arşivimden ne çıktı :

http://i67.tinypic.com/1ze8ol5.jpg

http://oi67.tinypic.com/1ze8ol5.jpg

Çok kaliteli hdd'dir. Bende sıfır almıştım zamanında. Az kullandım masaüstünde ama okuma yazma hızı o dönemin en iyi hddlerindendi. Sonra laptop alınca masaüstünü dağıtıp hdd'i, hdd arşivime atmışım. İçinde hala eski yedeklerim var. Arada bir 3.5" hdd kutusuna takar yedekleri değiştiririm.

Samsung hdd'lerden hiç sıkıntı yaşamadım bu güne kadar. Geçmiş olsun.

sağol hocam bende 2009 da almıştım. yedek attım duruyodu durduğu yerde nasıl bozuldu anlamadım 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

harddiski kasadan ayır altı yumusak bi yere koy yastık olur sunger olur eline plastiği yumusak cekicler var yada yumusak saplı plastikliherhangi bir alet al bilgisayarı ac ve yatagın tam ortasına hafif hafif vur.. bi sansını dene ben cok yaptım :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

şeyh hdd nin içini açıp bişiler yapıp bunuda doküman haline getirmişti ona bak derim..

tabi onun yaptığında tek hata ellerini taktığı yerin eldivenli değilde direk ellerini kullanmasıydı

Toplam Hit: 1432 Toplam Mesaj: 11
hdd