folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Harddisk Bozuldu Mu? (SSD Tavsiyeli)

Harddisk Bozuldu Mu? (SSD Tavsiyeli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

Evet beyler bayanlar iki gun once darbeye dayali harddiskte sorun meydana geldi.

herseyi yapmama ragmen tekrardan windows kuramadim ve low level format attim.

Fakat low level format atmadan once harddiskten tik tik sesleri geliyodu yaklasik bes on saniye araliklarla random olarak.

Simdi benim sorum su

Harddisk yakin zamanda hakkin rahmetine kavusur mu?

Kavusursa 240gb lik bi tane ssd onersenize bana soyle ucuz ama kaliteli olanlardan.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hard disk yakında gider :D

kafa atıordur..o kafa atmalarda daha fazla çizeğe neden olabilir

ssd en iyisi samsung.şu anda bende samsung evo var gayet güzel.pahalı dersekn kingston bak onlar iyi gibi

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

hirens boot cd indir bir usbye veya cdye yaz bilgisayarı bununla boot et harddisk markan neyse onun toolunu çalıştırıp badsector testi yap tam olarak emin ol 

badsector varsa eğer garanti devam ediyorsa değişime yollayabilirsin garanti devam etmiyorsa yapabileceğin bir şey yok.

ucuz kaliteli ssd yoktur ne kadar ekmek o kadar köfte vardır. f/p ürünü istiyorsan samsung evo serisine bakabilirsin. yok ilal daha ucuz istiyorum gerisi önemli değil diyorsan sandisk ve corsairlere bak

:|
Toplam Hit: 1302 Toplam Mesaj: 3