folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Harici Hdd Deki Dosyalarım Görünmüyor

Harici Hdd Deki Dosyalarım Görünmüyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

beyler wd 500 gb harici hard disc im var . ve içinde birsürü veri var . kardeşimin laptop a taktım virüs girdi tahminimce. 4-5 dosya dışında hiçbirissi görünmüyor. eset smart la tarattım birsürü virüs buldu ve sildi. 

fakat şimdi hala dosyalar görünmüyor. ama disc dolu görünüyor . 

ne yapmam lazım 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam 7-zip ya da winrar'la dosya yöneticisini kullan, atıyorum H: bölümündeyse, winrar'dan o dizine gir, dosyalar oradan gözükürse hepsini kopyala al bir yere, orada da görmezse baska cözüm bulalım.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

hocam 7-zip ya da winrar'la dosya yöneticisini kullan, atıyorum H: bölümündeyse, winrar'dan o dizine gir, dosyalar oradan gözükürse hepsini kopyala al bir yere, orada da görmezse baska cözüm bulalım.

dostum hallettim sağolasın . pm ine bak 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

bende de aynı sorun var. winrar ile açamıyorum. ya da açmayı bilmiyorum. bi rar dosyası çalıştırıp, dosya /arşiv aç. diyorum. hdd seçiyorum ama aramanızla eşleşen öge yok diyor . nası yapcaz bunu ya:S

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
Toplam Hit: 1099 Toplam Mesaj: 4