Hat Taşıma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, turk telekom hattımı vodafone a taşıyacağım. Netten taşıyınca daha hesaplı oluyor gördüğüm kadarıyla(vodafone red nete özel) 22 Mayıs'da tahütüm bitiyor. Ne zaman başvurmalıyım ki ağır bir fatura gelmesin.
    Sevgiler.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hocam ben internet üzerinden vodafone turk telekom yönünde geçiş yaptım interntten başvuru yapınca formlar 4 gün sonra

kargoyle geldi geri gitmesi 4 gün sürdü bu gece sms geldi 4 gün içinde hattınız tür telekoma geçicek diyor. 

vodafonede de aynı durum olacaktır diye düşünüyourm. normalde bitmesine 4 gün kala şubeden başvuru yapmak en ideali fakat şuan bana 25 lira ek ücret çıkartıcak vodafone

yunusdogan tarafından 16/May/20 08:00 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Vodafone berbat durumda hocam bence sakın geçme. Çekim kalitesi iyice düştü müşteri memnuniyeti neredeyse bitti o derece.. Turkcell'in hat taşımalara güzel kampanyaları var bi göz at derim..

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Vodafone berbat durumda hocam bence sakın geçme. Çekim kalitesi iyice düştü müşteri memnuniyeti neredeyse bitti o derece.. Turkcell'in hat taşımalara güzel kampanyaları var bi göz at derim..

Turkcell için paketlerden kırpıyor diye duydum, o sebeple Turkcell'e geçmeye soğuk bakıyorum. @PanxeR sen ne dersin?

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Turkcell dışı yalan hergün iyiye gideceğine çekim kuvvetleri daha da kötüye gidiyor.Vodafone altyapısını güçlendirmek yerine turktelekomdan  baz kiralıyor ahh cem uzan ah firmanı ne hale getirdiler

turkcell gnc pro öneeirim 19gb 59tl

25 yaş altı bi kimlik bulman lazım sadece 1 yaş 25 yaş arası kabul oluyor 

vodafone sınırsız paket bile verse paketin bitmeme sebebi çekmediği için kullanamaman 

PanxeR tarafından 16/May/20 09:15 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Turkcell dışı yalan hergün iyiye gideceğine çekim kuvvetleri daha da kötüye gidiyor.Vodafone altyapısını güçlendirmek yerine turktelekomdan  baz kiralıyor ahh cem uzan ah firmanı ne hale getirdiler

vodafone sınırsız paket bile verse paketin bitmeme sebebi çekmediği için kullanamaman 

25 yaş altı hiç tanıdık yok.

Şu nasıl?

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-dijital-20?source=CMS&place=campaigns_category

faturalı buna geçeyim diyorum, netten mi başvuracağım yoksa bayiden mi?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Şu nasıl?

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/turbo-dijital-20?source=CMS&place=campaigns_category

En iyisi bu paket.. İster bayiden başvur hemen kartını al ister netten başvur evine gelsin ama şu süreçte sim kart gelmesi aksıyor bayiden almak en mantıklısı..

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Şu nasıl?

hocam 25 yaş altı hat sahibi olmuyor kullanıcı olarak tanımlanıyor sadece sülalede yokmu 25 yaş altı bosuna 16 tl fark ödüyosun 2000dk lazım değilse

ayrıca gnc paketlerde salla kazan haftada 3 defa yapılıyor

uğraşamem dersen attıgın linktekini al.

bayiden başvurursan kargo vs evrak gönderme beklemezsin sana yeni hattı hemen verirler 3 güne geçer 3 gün sora kullanırsın

PanxeR tarafından 16/May/20 15:09 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

turkcell platinium kullanıyordum, yeni red tarifeye geçtim inş  başıma bir şey gelmez, zaten taahhüt yok istediğim zaman taşırım geri.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 856 Toplam Mesaj: 9
vodafone hat taşıma