Hayat Kurtaran Eklenti (Toby)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selamlar

Bir süredir Toby isimli eklentiyi kullaniyorum. Daha önce Firefox kullandigim icin maalesef toby firefox destegini kaldirdi, manuel yapmaya calistim ama olmadi. Ama brave browser'a gectikten sonra toby kullanmaya basladim ve cevremdeki arkadaslara tavsiye ettim, cok memnunlar. 

Simdi öncelikle Toby nedir onu anlatayim. Toby bir bookmark extention'i ama browser'da yeni sayfa acildiginda kendini orada gösteriyor. Istediginiz sekilde Workspace'ler yaratabiliyorsunuz, collection'lar olusturabiliyorsunuz hatta bunlari diger toby kullanicilariyla paylasabiliyorsunuz. Yani ortak websiteleriniz varsa onlari paylasabiliyorsunuz. Ve tamamen ücretsiz.

Adamlarin kendi hazirladigi reklam videosu bu baya da güzel yapmislar :) 

https://www.youtube.com/watch?v=J3tfdcwb5U4

Bende nasil görüntüne örnek verirsem

Üstteki gibi sol taraftaki gibi WorkSpace'ler yaratabilir ve onlarin altinda Collectionlar ve onlarin altinda da istediginiz kategorileri olusutarabilirsiniz. Ve Yeni bir site eklemek istiyorsaniz da, sag tarafta acik olan tablar var onlari sürükle birakarak istediginz yere alabilirsiniz.

Bu sekilde cok karmasanin önüne geciyor. 

Yeni bir tab acinca toby sayfasi görünüyor (üye olmaniz lazim bu arada böylece birden fazla browser'dan da erisebilirsiniz)

Ayarlarin söyle olmasi lazim

Indirmeyi buradan yapabilirsiniz https://chrome.google.com/webstore/search/toby

Bir de Toby Mini diye bir eklenti var, onu kullanmiyorum, isteyenler ona da bakabilir. O da asagidaki gibi aclisiyor. Üst bara toby simgesi geliyor ve orada menü olarak acilabiliyor (onu da üstteki linkten indirebilirsiniz)

Özet olarak benim isimi cok ama cok kolaylastirdi, bazen cok sayfa acik oluyor ve bookmark cok efektif olmuyordu. Bu sekilde istedigim gibi kolayca kategorize edebiliyorum. Özellikle cok tabla calisan insanlar icin iyi. Olusturdugunuz collectionlarin hepsini acabilme özelligi vs de var. Inceleyip görebilirsiniz

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

allah senden razı olsun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Aslında tam istediğim şey ama galiba sanırsam...

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

firefox'un kendi yer imleri menüsü klasörleme ve kategorileme için yetiyor hocam bana. sadece bir tab içinde göstermiyor. tek eksiği başkasına yer imi paylaşmak. şimdiye kadar hiç lazım olmadı :)

firefoxta yoksa deneyemem de zaten developer dostu olarak firefoxçuyum kendimi bildim bileli.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Güzel eklenti, deneyeceğim gibi :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

operada workspaces var nerdeyse aynı işi yapıyor

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Mobili ni cikarsalar kullanirdim tam aradigim seydi

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek

Space leri birbirinin alt kategorisi yapabilseydik drive daki tüm notlarımı ve linklerimi buraya taşıyabilirdim aslında veya koleksiyonlara alt koleksiyon ekleme özelliği olsaydı çok iyi olurdu. 

Amatör forever
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

getpocket vardı bunun gibi yer imleri karmaşıklığından kurtarıyor.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
Toplam Hit: 1400 Toplam Mesaj: 9
chrome eklenti bookmark toby bookmark düzenleme brave