HAZIR KODLAR

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fantasia
    fantasia's avatar
    Erkek
    selamünaleyküm mürid kardeşlerim!!!. http://www.hazirkod.com diye bir site var. içinde binlerce hazır kod var. (site tasarımı, programlama vs.) Ancak ben bu kodları yapmakta olduğum sitede kullanmayı bir türlü beceremedim. Orda kodların hepsini kopyalayıp not defterine yapıştırın diyor o kadar. Onun dışında bir açıklama yok. Ben not defterine yapıştırdıktan sonra uzantısını html olarak ta değiştirip kaydettim yine yemedi. O kodları yapmakta olduğum sitenin bir sayfasını frontpage ile düzenle dedim ve html kısmına da yapıştırdım ama tam olarak html dili bilmediğim için neresine yapıştırıcamı da anlayamadım. O yüzden sadece kodlar gözüküp kaldı normal metin gibi. Bana bunu biraz açıklayabilirseniz sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun....

BLACKLINE
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ordaki kodları alıp sitene yapıştıracaksın html yapacaksançek siteyi düzenle ver daha iyi olur bakınız html dersleri hazır kod ekleleme bölümüne her kod çalışmaz site yayındayken eklemeye kalkarsan hangi kodun ne anlamada geldiğini bilmiyorsan sitenin çekli renki felan bozula bilir. php ise siten netopsiyon u tavriye ederim.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1399 Toplam Mesaj: 2