Hazır Web Sitesi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar kendi işimiz için bi web sitesi yapmam gerek. hazır web siteleri vardı satış destek sayfaları falan vardı. ben kendi çapımda dreamweaver kullanarak düzenlemesini yapabilirim. google babada benzer şekilde arattığımda online web sitesi yapabileceğim yerlere yönlendiriyor. bana şöyle hazır web sitesi şablonu mu deniyordu böyle bişey lazım. yani çoğu şeyleri hazır olabilir ben sadece işte dw.da açıp  üzerinden isimleri değiştireyim resim falan ekleyim böyle bişey arıyorum. elinde olan paylaşabilir mi? yada böyle hazır siteleri nerde bulurum?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.bedava-sitem.com/

Hey gidi tr.gg 2006 yılında bir nesile site kodlamayı öğretmiştir. :)

https://cryengine3.tr.gg/

Bu tip güzel tasarımlar yapabiliyorsunuz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

html tema veya html template diye aratırsan daha rahat bulursun

Envato elements den html tasarımlara bak canlı halinide gösteriyor beğendiğini @kUz3y den iste yollar sana

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

Abi bana liseye giderken visual basic'te okul tenefüs / alarm programı yapmama yardım etmiştin, fonksiyonlar paylaşmıştın sayende proje ödevini yapmıştım, sonradan kolay şeyler atlatmadın farkındayım ama senin içinde programlama yeteneği var içindeki o cevheri çıkartmaya çalış, araştırmalara devam tekrardan her türlü çözebileceğin şeyler bunlar:) yinede sen bana yardım ettin bende sana yardımcı olmaya çalışayım tam olarak nasıl bi site istiyorsun sana temiz envato hediyelerinden wordpress tema paylaşayım istersen, dökümantasyona bakarak kurulumu gerçekleştir:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

sa. arkadaşlar kendi işimiz için bi web sitesi yapmam gerek. hazır web siteleri vardı satış destek sayfaları falan vardı. ben kendi çapımda dreamweaver kullanarak düzenlemesini yapabilirim. google babada benzer şekilde arattığımda online web sitesi yapabileceğim yerlere yönlendiriyor. bana şöyle hazır web sitesi şablonu mu deniyordu böyle bişey lazım. yani çoğu şeyleri hazır olabilir ben sadece işte dw.da açıp  üzerinden isimleri değiştireyim resim falan ekleyim böyle bişey arıyorum. elinde olan paylaşabilir mi? yada böyle hazır siteleri nerde bulurum?

hocam bana ulaş ne nedir anlat çözelim

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    helyum_pasha bunu yazdı

Abi bana liseye giderken visual basic'te okul tenefüs / alarm programı yapmama yardım etmiştin, fonksiyonlar paylaşmıştın sayende proje ödevini yapmıştım, sonradan kolay şeyler atlatmadın farkındayım ama senin içinde programlama yeteneği var içindeki o cevheri çıkartmaya çalış, araştırmalara devam tekrardan her türlü çözebileceğin şeyler bunlar:) yinede sen bana yardım ettin bende sana yardımcı olmaya çalışayım tam olarak nasıl bi site istiyorsun sana temiz envato hediyelerinden wordpress tema paylaşayım istersen, dökümantasyona bakarak kurulumu gerçekleştir:)

vayy be ben neymişim (: tamam programlama olayı var ama programcılık gereken pek bişey yok. hazır site işimi rahat görebilir. yani kullanıcı siteye girip sadece bilgileri okuyacak. sanırım öyle wordpress siteler işimi görebilir. yani atıyorum;   x   telefon işte telefonun resmi, özellikleri, fiyatı olsun yeter. tabi bide firmanın adı numarası adresi falan olan bi sayfa lazım.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

https://templatemo.com burada hazır şablonlar var indirip editleyebilirsin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    improper
    improper's avatar
    Erkek

wordpress site kur hoca.next next tamam hazır site. Sonra eklentileri kurcala temaları düzenle bitti gitti. Daha kolayı yoktur :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

hugo diye bir proje mevcut. go dilinde kodlanmış. static websites yapmana yarıyor. https://themes.gohugo.io/ buradan hazır temalara bakabilirsin. localhostta kur istediğin gibi. kendine uyarla temaları. static website hosting için github var zaten. ücretsiz host edebiliyorsun. Canlı destek işi sıkıntı ama. Yine de yazayım dedim hugo cidden güzel proje.

HACKEROKAN!
Toplam Hit: 1201 Toplam Mesaj: 9
hazır web sitesi