folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Hdd Anlayanlara Baba Bir Soru :D

Hdd Anlayanlara Baba Bir Soru :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

şimcik benim 250 GB sata hdd var hdd yi toplam 4 e böldüm

c:/ 14,9 GB

d:/ 16.5 GB

e:/ 97,6

f: de geri kalanıydı şimdi bende 3 cd/rw bir tanede dvd/rw var kasada toplam 4 tane cd/rw var yani hdd dediğim gibi sata ama bir sorun oldu dün format atacakken disk bölümlerine girdim hani bölüyorsun siliyorsun falan filan işte önyükleme ile handi diske yükleyeceğini seçen kısım orada e: yi biçimlendirilmemiş olarak gördü hiç elimi bile dokunmamıştım sonra dedim e: uçtu sanırım pc yi resetledim o anda ama e duruyordu hiç bişey yoktu bende dedim heralde bişey olmaz

ne oldu formatı bastım bende c: ye iyi bok yedim e: yi görmüyor şimdi :)))

şimdi ben e yi tekrar nasıl gösterebilirim yine aynı şekilde xp dcmi takıp önyükleme yapıyorum fakat hdd yi önyükleme kısmından bile görmüyor c ye basıp diski bölmek istiyorum fakat bölmüyor d ye basıp sil diyorum ki zaten onu hiç yapmıyor :) bu konuda sizden yardım almam gereklü özellikle nickimyoka sesleniyorum çözersen 100 kontur (nicksize özel kampanya başkası katılamaz katılsada hediyesi verilmez. :)

bi yardım  ederseniz sevinirim.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    bilgisayarıma sağ tık yap yönete bas orda disk yönetimi gibi bişey olcak. ordan eksik olan bölümü görürsün.

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abi sen varya valla hayatımı kurtardın :) valla varya çok uğraştırdı ya bu kadar basitmiş demeki canlı yayın dedikleri bu olmalı gel öpecem seni mujuks :)

(nickimyok aşağı tagext yukarı)

(ir2 istifa ir2 istifa)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

lan bunları bilmiosan dangalaksın sen :))

bazen flashdisk takınca bilgisayarımda gözükmez aynı şekilde onuda şettirirsiniz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    puhahah BuZuL sen daha windows kullanmayı bilionlan :))...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hakany
    hakany's avatar
    Erkek

deli zikti beni...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    ir2 sus la size bi soru sorarım windows la alakalı göt olursunuz forumda görürsünüz ondan sonra.

Toplam Hit: 1496 Toplam Mesaj: 7