Hdmi Kablosu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

arkadaşlar hdmi kablosunu 10 metre kadar uzatmak mümkünmü dür piyasa da satılan hazır 10 metre kablolar çok pahalı 2 metrelik satılan kablolardan 

alıp elimdeki 10 metrelik vga kablosunun soketlerini söküp hdmi kablosuna pin to pin olarak lehimlesem olurmu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Sağlıklı olmaz.

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Tahminen soyluyorum, e hdmi in ne manasi kaldi vga kablodan gececekse goruntu.?

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:
    -----------------------------
    Tahminen soyluyorum, e hdmi in ne manasi kaldi vga kablodan gececekse goruntu.?
    -----------------------------

ben bu kabloyu ekran kartının vga çıkışına bağlayıp tv ye görüntü aktarınca görüntüde bozulmalar oluyor renkler bibirine karışıyor ama dvi vga dönüştürücü adaptörle bağlayınca görüntü baya bi netleşiyor düşündüm ki hdmi olarak bağlarsam dahada fark eder

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

denemek lazım sanıırm deneyen yok aramızda dene fark olmazsa bizde hdm kablosunu uzatalım :)

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sscheme
    Sscheme's avatar
    Erkek

Kameralı güvenlik sistemleri kuran firma 20m olanını kullanıyor, sağlıklı mıdır bilmem ama kullanılıyor

Bütün mesajlarım ve konularım BSD Lisansı"yla lisanslanmıştır.
Toplam Hit: 913 Toplam Mesaj: 6