Hepsiburada Çöpü...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

Banka tarafından ödeme itirazı yaptığım itirazıma yanıt geldi. uğraşmama gerek kalmadı.

wh0 tarafından 17/Eki/21 00:49 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ne uğraşıyorsun ki bankana harcama itirazı yapsana ? Banka gerisini halleder. Bu arada buzdolabını mecburen Horoz Lojistik ile yolluyorlar. Büyük ve ağır kargoları bir tek onlar teslim ediyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

Hocam bu dolandırılma değil de sanki ürünü iddia edilen tarihten daha geç bir tarihte gönderme gibi geldi bana çok abartılı olmamış mı başlık sizce de?

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Ne uğraşıyorsun ki bankana harcama itirazı yapsana ? Banka gerisini halleder. Bu arada buzdolabını mecburen Horoz Lojistik ile yolluyorlar. Büyük ve ağır kargoları bir tek onlar teslim ediyor.

onu biraz önce akıl edebildim.. pazartesi ararlar sanırım...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    PersonalJesus bunu yazdı

Hocam bu dolandırılma değil de sanki ürünü iddia edilen tarihten daha geç bir tarihte gönderme gibi geldi bana çok abartılı olmamış mı başlık sizce de?

hojam sipariş gecikebilir, kargo da gecikebilir onlar onemli degil.. yeterki mantık kuralları cercevesinde beni salak durumuna sokmadan izah edilebilsin. o durumlari anlayis ile karsilamayacak kadar negatif IQlu biri degilim...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

şu amk telefonuna baksan konuşacaz  ama sanki kerhane işletiyorsun  hep telefonun meşgul. 

Toplam Hit: 1075 Toplam Mesaj: 6
hepsiburada