folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada İndirim Kodu Olan Var Mı?

Hepsiburada İndirim Kodu Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kralalperen
    kralalperen's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Hepsiburada sitesinden telefon alacağım. Koruyucu ekran ile birlikte yaklaşık 1800 TL'ye yakın tutuyor. Bu fiyata uygulayabileceğim bir indirim kodu vs. var mıdır? 

https://i.hizliresim.com/uyhtiQ.png

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Hangi telefonu alacaksın? 1800₺ ye şu an iyi bir şey alacağını sanmıyorum düşünürsen sana 0 note 8 pro 64 GB getiririm o fiyata koruyucu ekranı da benden :)

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kralalperen
    kralalperen's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

Hangi telefonu alacaksın? 1800₺ ye şu an iyi bir şey alacağını sanmıyorum düşünürsen sana 0 note 8 pro 64 GB getiririm o fiyata koruyucu ekranı da benden :)

Sırf hızlı kargo seçeneği için hepsiburadadan HONOR 8C alacaktım fakat o da tahmini teslimat tarihini 17 Haziran olarak gösteriyor. N11'de 1650 TL'ye buldum aynı telefonu oradan aldım teşekkür ederim teklif için :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    kralalperen bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

Sırf hızlı kargo seçeneği için hepsiburadadan HONOR 8C alacaktım fakat o da tahmini teslimat tarihini 17 Haziran olarak gösteriyor. N11'de 1650 TL'ye buldum aynı telefonu oradan aldım teşekkür ederim teklif için :)

senin düşüncen tabii hocam ama honor markasının servisi çok da iyi değil eğer telefonu çok düşüren biri değilsen ya da sürekli bozan kaçak tel alıp geçeceksin 

aynı fiyata 2 tüm sistem olarak 2 katı telefon önerdim sana yine bir düşün derim :) 

kargo olarak da sana teslimatım en geç salı ya da çarşamba günü olurdu

No way out
Toplam Hit: 675 Toplam Mesaj: 4
indirim hepsiburada kupon kod