Hepsiburada İndirim Kuponu Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocalarım 2 bin TL lik bir ürün alacağım Xiaomi mi6 . 2.166 TL tutuyor Bu fiyatı değerlendirebilir miyim? Kuponu olan veya bi şekilde buna hediye vs alabilme şansım var mıdır ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

sabah up

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

n11 çatır çatır kupon dağıtırken hb kargo ücreti almaya devam ediyor. en son 2 yıl önce kupon kullanmıştım bu siteden 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hocam %40 zam yapıp %39 indirim gösteriyorlar. Belki piyasaya göre uygun görmüşsündür ama alma bence. 1233 lira tek seferde ürün aldım kullanılmıs kutusu yırtık mal geldi. Hiç bulaşma onlara.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Hocam %40 zam yapıp %39 indirim gösteriyorlar. Belki piyasaya göre uygun görmüşsündür ama alma bence. 1233 lira tek seferde ürün aldım kullanılmıs kutusu yırtık mal geldi. Hiç bulaşma onlara.

Başka alternatif site yok malesef

EDİT ; Ürün alınmıştır.

MhmdAlmz tarafından 25/Eyl/17 16:37 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 547 Toplam Mesaj: 5
hepsiburada