folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Her Marka Telefon Mockupinin Uzerine İstedigiz Deseni Otomatik Yerlestirip Resimlerini Olusturmak

Her Marka Telefon Mockupinin Uzerine İstedigiz Deseni Otomatik Yerlestirip Resimlerini Olusturmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar.

Bir musterimin elinde bircok telefon marka ve modeli icin PNG cizimleri mevcut. Kendisi telefon kapaklarina desenler cizip, satiyor.

Istedigi sey olusturdugu cizimi otomatik elinde olan marka-modellere eklenip her modelin desenli resminin otomatik olusmasi. Simdilik Photoshop v.s. gibi programlarla her modelin uzerine tek tek ekliyormus. Bu oldukca zmn alan birsey modeller fazla olunca.

Bu tur bir islemi otomatik yapan herhangi bir arac v.s. var mi bildiginiz. Olmadi C# ile ufak bir uygulama yapacagim fakat olabildigince hizli halletmeye calisiyorum.

Bilgiler icin simdiden tesekkurler

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bu dediğini photoshop yapabiliyor zaten diye biliyorum. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Hocam musteride 1000 tane mockup var her model icin. Hepsine tek tek eklemesi sikinti. Photoshopta bunu nasil yapabilriz ?

Fikri olan var mi bu konuda ?

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

Hocam musteride 1000 tane mockup var her model icin. Hepsine tek tek eklemesi sikinti. Photoshopta bunu nasil yapabilriz ?

Photoshop'ta actions kısmı var hocam o şekilde yapılabilir. Mesela bir işlemi yapmadan önce kaydı başlatırsan sonraki işlemleri o otomatik yapar. Detaylı anlatımı YouTube da bulabilrisiniz

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

evet yapabiliyor. elimdeki 100'lerce fotoğrafın hepsine logoları böyle basıyordum.   automate batch actions idi sanırım.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    dhmm bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

yok haci tek tek degil

actions mu batch mi ne oyle bisey var fotosopta.

yaptigin seyi bir suru fotografa uyguluyo. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocktivate
    rocktivate's avatar
    Erkek

nft olusturmak için bir tane script var hocam youtuba da vs videoları var bir model de10 bin tane farklı varyasyon cıkartıyor onu deneyebilirsin

saçma sapan konuşma la.
Toplam Hit: 927 Toplam Mesaj: 7
mockup